$
שווקי חו"ל

וולטייר: דוחות בינוניים ותחזית מאכזבת לרבעון השלישי

של 17 מיליון דולר, צמיחה של 46.5% מהרבעון המקביל ב-2007, אולם בטווח התחתון של תחזיות האנליסטים; ההוצאות התפעוליות המריאו, עקב היחלשות הדולר אל מול השקל והצפי לרבעון הבא עומד על הכנסות של 17-18 מיליון דולר

שי אספריל 16:1530.07.08

חברת וולטייר, המפתחת פתרונות להעברת נתונים מהירה בין מחשב מרכזי לרשתות ארגוניות, דיווחה לפני שעה קלה על תוצאותיה לרבעון השני. החברה מהרצליה המנוהלת על ידי רוני קנת, רשמה הכנסות של 17 מיליון דולר, צמיחה של 46.5% מהרבעון המקביל ב- 2007, אולם בטווח התחתון של תחזיות האנליסטים.

 

ההוצאות
התפעוליות המריאו, עקב היחלשות הדולר אל מול השקל, והסתכמו ב- 9 מיליון דולר, זאת לעומת 5.9 מיליון דולר ברבעון השני אשתקד.

 

הרווח התפעולי שרשמה וולטר הסתכם ב- 0.3 מיליון דולר, לעומת הפסד תפעולי של 1.3 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנה שעברה. הרווח הנקי הסתכם ב- 0.4 מיליון דולר, המהווים 2 סנט למניה.

 

הרווח הנקי המתואם (שאינו כולל הוצאות בגין הפחתות חד פעמיות והוצאות בגין אופציות שניתנו לעובדים) נאמד ב- 0.84 מיליון דולר, לעומת הפסד של מיליון דולר ברבעון המקביל, ובהתאם לציפיות האנליסטים.

 

עם זאת, הסיפור המרכזי בדוחות הן התחזיות שסיפקה החברה לרבעון הבא. בעוד שהאנליסטים צפו שזו תרשום הכנסות של 19.9 מיליון דולר ורווח נקי מתואם של 5 סנט למניה, הרי שהחברה הודיעה כי היא צופה לרשום הכנסות של 17-18 מיליון דולר ורווח נקי של 2-4 סנט בלבד, מספרים המהווים צמיחה זניחה בהכנסות וירידה ברווח הנקי.

 

וולטייר איבדה בחודש האחרון 15% מערכה, ונסחרת כיום בנאסד"ק בשווי של כ- 88 מיליון דולר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x