שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

מנפגעי הקורונה: ויסוצקי סוגרת את מפעל העוגיות לחמי

בעלי ויסוצקי שלום זיידלר שרכש ב-2011 את מפעל העוגיות מסטף ורטהיימר ומשפחת זוהר הודיע כי יסגור אותו עקב חוסר כדאיות כלכלית. במסגרת סגירת הפעילות לחלק מהעובדים יוצעו משרות חליפיות במפעלי ויסוצקי

נורית קדוש 15:5606.07.20

שלום זיילדר, בעלי חברת ויסוצקי, החליטה לסגור את חברת העוגיות והמאפים "לחמי" שאותה הוא רכש לפני 9 שנים - זאת על רקע חוסר כדאיות כלכלית.

 

בשנת 2011 ויסוצקי רכשה מסטף ורטהיימר ומשפחת זוהר את מותג העוגיות שפעל עד אז ממפעל בנהריה. בשנת 2018 עברה פעילות הייצור לקדמת גליל, לצד מפעלי ויסוצקי. החברה העסיקה כ-20 עובדים, כאשר במסגרת סגירת הפעילות לחלק מהעובדים יוצעו משרות חליפיות במפעלי ויסוצקי הסמוכים.

 

עוגות של לחמי עוגות של לחמי צילום: Youtube

 

מיכל לוי מנכ"לית חטיבת הקולינריה והמאפים ב"לחמי" מסרה כי "לאחר בחינה מרובה והשקעות של עשרות מיליוני שקלים בציוד, בחדשנות ובפעילות שיווקית החלטנו בלב כבד לסגור את מפעל הייצור של מותג הע1וגיות האהוב לחמי בשל חוסר כדאיות כלכלית ולאור משבר הקורונה, אשר האיץ את קבלת החלטה זו".

 

עוד הוסיפה לוי: "הנהלת הקבוצה דואגת לעתידם התעסוקתי של העובדים ותעשה ככל שתוכל על מנת להציע לחלק מעובדי הייצור עבודה חליפית במפעלים האחרים של קבוצת ויסוצקי או במפעלים סמוכים".

x