שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

Racepoint Global מפירמות ייעוץ התקשורת הבולטות בארה"ב נכנסת לפעילות בישראל

RPG שהוקמה ע"י לארי וובר ממייסדי וובר שנדוויק תשתף פעולה עם משרד הייעוץ OH! בבעלות הדן אורנשטיין ואיתמר חושן. השותפות החדשה תעניק ללקוחות החברה הישראלית תמיכה בתחום השיווק ותקשורת אסטרטגית בארה"ב, אירופה וסין ואילו ל-RPG תעניק השותפות דריסת רגל ראשונה בישראל

שירות כלכליסט 15:1011.09.19

משרד הייעוץ OH! שבבעלות הדן אורנשטיין ואיתמר חושן ישתף פעולה עם Racepoint Global אחת הפירמות המובילות בארה"ב בענף הטכנולוגיה. במסגרת שיתוף הפעולה, תעניק Racepoint Global ייעוץ ללקוחות המשרד הישראלי, תוך יישום מתודולוגיות בינלאומיות של הקבוצה עם ההתמחויות המקומיות של אורנשטיין חושן.

 

Racpoint Global, הוקמה על ידי לארי וובר, ממייסדי קבוצת וובר שנדוויק – אחת מחברות יעוץ התקשורת הגדולות בעולם. החברות הודיעו על המהלך שהבשיל לאחר משא ומתן שארך חודשים וכלל ביקור של הדן אורנשטיין ואיתמר חושן במטה החברה בבוסטון. השותפות החדשה תעניק ללקוחות אורנשטיין חושן תמיכה בתחום השיווק, יחסי תקשורת ותקשורת אסטרטגית בארה"ב, אירופה וסין ואילו ל-RPG תעניק השותפות דריסת רגל ראשונה בישראל.

 

מימין איתמר חושן, לארי וובר והדן אורנשטיין מימין איתמר חושן, לארי וובר והדן אורנשטיין צילום: הדן אורנשטיין

 

 

בין לקוחות Racepoint נמנים חברות ענק שחלקן פעילות גם בישראל, כגון: חברת הסלולר הסינית Huawei , יצרנית מוצרי המחשוב והתוכנה Panasonic, יצרנית הטכנולוגיה לחקלאות John Deere, הפעילה בישראל באמצעות מפרם סוכנויות, ענקית התוכנה הצרפתית, הפעילה גם היא בישראל, Dassault Systèmes, האגודה לאלקטרוניקה בידורית המארגנת מדי שנה את אירוע המחשוב הגדול בעולם, תערוכת CES ועוד.

 

השותפות בין RPG ל-OH! צפויה לספק תמיכה ביחסי ציבור ובתקשורת אסטרטגית לחברות המיוצגות על ידי Racepoint, אשר מעוניינות לאתר פעילויות מחקר ואחרות בישראל, לרכוש חברות ישראליות או להקים שותפויות בישראל – ככל הנראה במגזר הטכנולוגיה. Racepoint, מצידה, תתמוך באינטרסים של חברות ישראליות המוצגות על ידי OH! אשר מעוניינות להתרחב לארצות הברית, אירופה ואסיה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x