$
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

בשל היענות נמוכה: רמי לוי TV עוצרת פעילותה

לפי גורמים בשוק, לוי לא מתכוון לוותר על התחום, אלא עצר את הפעולות האקטיביות מצד החברה ועובד בשיתוף עם HOT על מוצר משופר בפורמט חדש כדוגמת אפליקציה

אביאור אבו 06:5126.08.19
שנתיים אחרי שהשיק את שירות הטלוויזיה שלו בשיתוף HOT – רמי לוי עוצר את שיתוף הפעולה עם חברת הכבלים, כך נודע ל"כלכליסט". ככל הנראה, היענות נמוכה של הצרכנים הובילה להחלטתו. קו הטלפון של השירות למצטרפים חדשים נותק, ובשירות הלקוחות למנויים קיימים אמרו כי "השירות הופסק בשבועיים האחרונים".

 

 

רמי לוי רמי לוי צילום: אוראל כהן

 

 

לוי השיק את שירות רמי לוי TV באוגוסט 2017 בשיתוף עם חברת HOT במחיר של 89 שקל לחודש. החבילה הציעה 35 ערוצים ושירות VOD עם תוכני מקור ורכש של HOT, דרך ממיר ייעודי. בעת ההשקה אמר לוי כי הצפי הוא להגיע ל־150–250 אלף לקוחות בתוך שנה עד שנתיים ואף להפיק תכנים באופן עצמאי. עם זאת, הכותרת "חבילת הטלוויזיה הזולה והמשתלמת בארץ" לא תאמה את התחרות בשטח. חודשיים לפני השקתו של לוי פרטנר השיקה את פרטנר TV ב־69 שקל לחודש למשך שנה. מחיר זהה מציעה גם סלקום TV לחצי שנה.

 

לפי גורמים בשוק, לוי לא מתכוון לוותר על התחום, אלא עצר את הפעולות האקטיביות מצד החברה ועובד בשיתוף עם HOT על מוצר משופר בפורמט חדש כדוגמת אפליקציה. לוי אמר ל"כלכליסט" כי "לא נראה שנמשיך בשירות רמי לוי TV, לדעתי כבר הפסקנו".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x