פרסום ושיווק

משרד הבריאות פשט על סניף החולדות של דומינו'ס פיצה: "ממצאים חמורים"

מפקחי משרד הבריאות ועיריית חיפה הגיעו לסניף במרכז הכרמל בו צולמו חולדות טועמות מקמח שמיועד לפיצה. "המבנה במצב ירוד, הבעלים זומנו לשימוע"

מירב קריסטל 12:2003.02.19

בעקבות תיעוד החולדות שטועמות מקמח שמיועד לפיצה בסניף דומינו'ס פיצה במרכז הכרמל: המפקחת לבריאות הסביבה של לשכת הבריאות המחוזית חיפה ומפקח של עיריית חיפה ערכו הבוקר (א') ביקורת בסניף.

 

ממשרד הבריאות נמסר כי "בביקורת שנערכה נמצאו ממצאים חמורים, והמבנה נמצא במצב ירוד. הבעלים זומנו לשימוע שיתקיים מחר על מנת להוציא צו סגירה. כמו כן כרגע המקום סגור".

 

בתמונות ששלח המשרד נראה לכאורה מכסה ביוב עם שבר, שנפער בו חור, כן צולמו גללים ועובש.

 

 

 

 

הסרטון בו נראות חולדות משוטטות במגש קמח שמיועד לפיצה הופץ בפייסבוק ביום שישי האחרון ופורסם ב-ynet. בדומינו'ס פיצה אישרו ל-ynet את אמיתות הסרטון. לטענת הרשת, התיעוד צולם מחוץ לסניף, מבעד לחלון, בשעות בהן הסניף היה סגור. בעקבות מכת חולדות הסניף נסגר באופן זמני.

 

 

עובש בסניף דומינו'ס פיצה במרכז הכרמל עובש בסניף דומינו'ס פיצה במרכז הכרמל צילום: ynet

גיל יהודה, שצילם את הסרטון, סיפר ל-ynet: "צילמתי את זה אתמול ב-1:50 לפנות בוקר. חזרנו מבילוי, עברנו שם ומישהו צעק: 'תראו יש פה עכברושים', התקרבנו לחלון הסניף וראינו אותם ולא האמנו. זה מגעיל זה מטורף.

 

"העליתי את זה בסטורי באינסטגרם ועל הבוקר אני מקבל המון הודעות וצלצולים מחברים שלי. חבר שלי גולן רצה להעלות את זה לפייסבוק. אמרתי לו, 'תעלה, לא אכפת לי'. לא האמנתי ולא התכוונתי שזה יהיה כזה ויראלי. אני מקווה שיתקנו את הליקויים שם. אני אוכל במקום כי אני גר בסביבה. זו גם סכנה לבריאות".

 

בדומינו'ס אומרים שזה באשמת חפירות בתחנת הכרמלית.

"באמת יש עבודות בכרמלית, זה נכון וזה הגיוני, אבל זה לא מצדיק את זה שבסניף יהיו עכברושים".

 

דומינו'ס: "אנו מזועזעים, בשל חומרת המצב הגברנו את ההדברה"

 

מדומינו'ס פיצה נמסר בתגובה: "דומינו'ס פיצה, הינה חלק מרשת בינלאומית, ככזו אנחנו מחויבים לסטנדרט בלתי מתפשר בכל הקשור לנושאי תברואה. אנו מזועזעים מהנראה בסרטון הנ"ל. כל סניפי הרשת עוברים בקרה תברואתית אחת לשבוע כולל הסניף בכרמל.

 

"חשוב לציין שאזור הסניף במרכז הכרמל, שבצדו שוכנת תחנת הכרמלית, עובר בתקופה האחרונה עבודות פיתוח רבות ומאסיביות. עבודות אלו גורמות למתקפה חסרת תקדים של מזיקים. פנינו לעיריית חיפה מספר פעמים לפעול באופן מיידי לטיפול בנושא.

 

"בשל חומרת המצב, בימים האחרונים אף הגברנו את הבקרה של גורמי ההדברה. לא נפסיק עד שנצליח לטפל בנושא באופן חד-משמעי. במקביל פנינו לעיריית חיפה בדרישה לפעול מיידית על מנת לסייע לטפל בבעיה החמורה שפוגעת בנו ובעסקים רבים באזור ובשמם הטוב. הסניף נסגר עד להודעה חדשה, וזאת עד שנקבל אישור מהגורמים השונים שהנושא נפתר".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x