שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

המהפך של גן העיר: הקניון הוותיק בתל אביב מנסה להתחדש

בקניון התל-אביבי הוותיק, שאיבד בשנים האחרונות מיוקרתו, ייפתחו מתחם אוכל, סניף ממסי וגם סניף של רשת הספורט פוט לוקר בדרך. סניף המשביר ייסגר בקרוב

נווית זומר 09:5018.10.18

קניון גן העיר הוותיק בתל־אביב, שדעך בשנים האחרונות, מנסה להתחדש כעת, רקע ההאטה בקניונים. במקום צפוי להיפתח סופרמרקט, לצד מתחם אוכל חדש, ומתנהל מו"מ לכניסה של רשת הספורט "פוט לוקר".

 

 

הסופרמרקט צפוי להיפתח במקום סניף המשביר לצרכן שייסגר בדצמבר, שנה אחרי שהרשת הודיעה על כוונתה לעזוב את הקניון. אחרי ההודעה מלפני שנה הושגו הבנות חדשות עם הנהלת הקניון והסניף נשאר לפעול במקום, אך לאחרונה הוחלט סופית על סגירה. על 1,500 המ"ר שיתפנו מתנהל מו"מ עם רשתות מזון מוזלות, לפתיחת סופרמרקט במקום.

 

המשביר יפתח במקביל סניף חדש על שטח של 2,500 מ"ר במרכז המסחרי החדש בעטרות ליד ירושלים. את המרכז בנה רמי לוי בהשקעה של 200 מיליון שקל והוא ייפתח בסוף נובמבר הקרוב.

 

לקניון גן העיר יעבור סניף של "ממסי תיירות", לתיקים, מזוודות ורישיונות נהיגה בינלאומיים. הסניף נמצא ברחוב הרכבת בתל־אביב, וסובל מעבודות הרכבת הקלה.

בנוסף, חנות האופנה "ונדום" למותגי יוקרה, בבעלות משפחת פולק, תחזור במפתיע לפעול בחנות שלה בגן העיר. לפני כשנה פסקה החנות לפעול ולא הושכרה, זאת לאחר שאיבדה לטובת קבוצת אירני את הזיכיון של מותג היוקרה "בוס" ואת החנות של בוס בקניון רמת־אביב. החנות המחודשת, שתיפתח בדצמבר, תציע כמה מותגים ובראשם "לקוסט", שהזיכיון שלו בארץ נמצא בבעלות ונדום.

 

 

גן העיר, תל אביב גן העיר, תל אביב צילום: ויקיפדיה

 

במקביל מתנהל מו"מ מתקדם עם רשת פוט לוקר, שאמורה להיכנס לקניון במקום חלק מסניף בנק הפועלים שפועל בחזית הבניין ומצמצם שטחים.

 

מנכ"ל גן העיר, אסף גולן: "אנחנו עובדים במרץ לשנות את אופי הקניון, כאשר הכוונה לשים דגש על אוכל ועל שירותים לאוכלוסייה במקום". קניון גן העיר, בבעלות שלמה אליהו, נחנך בשנת 1988 מתחת למגדלי המגורים שנבנו על שטח גן החיות לשעבר. בזמנו, נחשב גן העיר למרכז הקניות היוקרתי ביותר בתל־אביב ופעלו בו כמה מחנויות האופנה היוקרתיות בארץ, בדומה לאלה שבכיכר המדינה.

 

פתיחת קניון רמת אביב, קניון עזריאלי ובעיקר הזדקנות האוכלוסייה במרכז העיר ובמגדלים, הביאו לסגירת חנויות במקום ולאובדן היוקרה של הקניון.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x