שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

מישל קרמרמן דקל מונתה למנכ"לית הרשות השנייה

קרמרמן דקל כיהנה בעברה כמנכ"לית רדיו אקו 99 ובימים אלו מכהנת כחברת מועצת תאגיד השידור כאן. היא גברה על מנכ"ל הרשות השנייה בפועל ניר שוויקי והעיתונאי ומפקד גל"צ לשעבר ירון דקל. ההחלטה תעלה לאישור בוועדת גלאור ולאחריה לאישור הממשלה

יואב סטולר 17:3914.10.18

לאחר ארבע שנים ללא מנכ"ל קבוע - מישל קרמרמן דקל נבחרה לתפקיד מנכ"לית הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו. שר התקשורת איוב קרא הודיע לקרמרמן דקל על ההחלטה למנותה לתפקיד.

 

 

 

קרמרמן דקל כיהנה בעברה כמנכ"לית רדיו אקו 99. כמו כן, שימשה סמנכ"לית מיתוג בערוץ עשר, סמנכ"לית שיווק ומיתוג ברשת וסמנכ"לית קריאייטיב. בימים אלו מכהנת קרמרמן כחברת מועצת תאגיד השידור הישראלי כאן. מוקדם יותר התמודדה קרמרמן על תפקיד מנכ"ל לשכת הפרסום הממשלתי הנחשב פוליטי במיוחד, אך ללא הצלחה. אז נחשבה למועמדת המקורבת והאהודה על שרת התרבות מירי רגב, ויש הקושרים בין השתיים גם היום. 

 

מלבד קרמרמן התמודדו על התפקיד גם מנכ"ל הרשות השנייה בפועל ניר שוויקי, והעיתונאי ומפקד גל"צ לשעבר ירון דקל.

 

מימין השר איוב קרא, מישל קרמרמן דקל מנכ"לית הרשות השנייה ונתי כהן מנכ"ל משרד התקשורת מימין השר איוב קרא, מישל קרמרמן דקל מנכ"לית הרשות השנייה ונתי כהן מנכ"ל משרד התקשורת צילום: גיל גפן

 

 

מאז עזיבתו של שי באב"ד, לפני כארבע שנים, מתפקד מנהל הכספים של הרשות, ניר שוויקי, כמנכ"ל הרשות בפועל. שוויקי עצמו נדרש מדי חודש לקבל אישור להארכת תפקיד מצד היו”ר, מצב שיוצר בעיה גדולה בהתנהלות העתידית של הרשות - שוויקי נאלץ להימנע מאיוש תקנים של הרשות ומקבלת החלטות בכל הקשור למדיניות הרשות לטווח הרחוק.

 

קרא אמר: "לאחר שפגשתי היום את שלושת המועמדים לתפקיד שהומלצו בפני ע"י וועדת האיתור, החלטתי להמליץ בפני הממשלה על מישל קרמרמן דקל לתפקיד מנכ"לית הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו. קרמרמן דקל, מביאה עמה לתפקיד ניסיון של שנים בשילוב עם כישורים בתחום הניהול וקבלת החלטות, בתחום המדיה והתקשורת. סבור אני כי לעת הזו ולקראת האתגרים העומדים והעתידיים לבוא בפני הרשות, הבחירה בקרמרמן דקל היא הבחירה הנכונה והראויה".

 

ההחלטה תעלה לאישור בוועדת גלאור ולאחריה לאישור הממשלה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x