$
פרסום ושיווק

"הכל קרה מהר": חנויות מקגרגור בישראל נסגרות

החנויות בקניוני ארנה בהרצליה ורמת אביב נסגרות בעקבות פשיטת רגל של המותג בחו"ל - זאת ארבע וחצי שנים לאחר כניסתו לישראל

אורנה יפת 07:4210.01.18

ארבע וחצי שנים לאחר שנכנס לישראל, מותג האופנה האמריקאי McGregor, הפסיק פעילותו בעקבות פשיטת רגל של המותג בחו”ל. אתמול (ג') נסגרה החנות בקניון ארנה בהרצליה, ובתחילת השבוע נסגרה החנות בקניון רמת אביב שנפתחה רק באפריל.

 

 

 

החברה הבינלאומית, שהמטה שלה יושב בהולנד, שלחה הודעה לזכיינים לפיה לאחר פשיטת הרגל ובחינת המצב החדש אין תרחיש לתחזית מוצלחת לפעילות של מקגרגור בעולם. עוד כתבה החברה לזכיינים כי “הקניין הרוחני של המותג יימכר לגורם אחר שיבנה פעילות חדשה מאפס”. באתר החברה כתוב: "חנות האינטרנט שלנו נסגרת זמנית".

 

 

 צילום: אפי דוד

 

מותג האופנה McGregor הוא מותג פרימיום שמתחרה במותגים טומי הילפיגר וגאנט, והציע מחירים תחרותיים ביחס לקטגוריה. זכייני המותג בישראל הם בני הזוג מיה מילשטיין בסן ויואב בסן, שהיה בעבר מנכ”ל רשת טומי הילפיגר. החנות הראשונה של McGregor נפתחה במרץ 2013 בעזריאלי תל אביב ונסגרה ב־2016. אחריה, כאמור, נפתחו שתי חנויות נוספות. במקביל המותג נמכר גם בסיטונאות בבוטיקים לאופנה.

 

 

 

"לא היינו פותחים חנות חדשה לפני תשעה חודשים אם היינו יודעים שזה המצב, הכל היה מסתורי ומהיר", אמר בסן ל"כלכליסט", "הפעילות בישראל היתה רווחית, ומאז פתיחת החנות בקניון רמת אביב המכירות של המותג עלו ב־30%".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x