$
פרסום ושיווק

נסגר מכרז הרשות השנייה לחלוקת אפיקים לקשת, רשת וערוץ 10

על פי ההערכות, קשת ורשת מעדיפות את ערוץ 12, שכולל בתוכו את הספרה 2 וגם עשוי להיות נוח בשלט. ערוץ 10 יעדיף להתמקד דווקא באפיק 13 - אולם סיכוייו לזכות בו אינם גבוהים

אביב גוטר 17:4423.04.17
המכרז שפרסמה לפני כשבועיים הרשות השנייה להקצאת האפיקים החדשים לקשת, רשת וערוץ 10 נסגר. בנובמבר הקרוב אמורות קשת ורשת להתחיל לשדר בשני אפיקי שידור נפרדים, כאשר יחד עם ערוץ 10 הן אמורות לפנות את אפיקי השידור הנוכחיים (10,22) ולעבור לשדר באפיקים רציפים (12-16).

 

על פי תנאי המכרז, חלוקת האפיקים נקבעת על פי ההצעה הגבוהה ביותר לאפיק מסוים, ולאחר מכן ייקבע רצף האפיקים בהתאם לתמחור הגבוה על כל אפיק. למעשה הליך חלוקת האפיקים ייערך בשלושה שלבים, כאשר בכל שלב תיבחר ההצעה הגבוהה ביותר מבין האפיקים המקיימים את הדרישה לייצר רצף, עד לחלוקת האפיקים.

 

לאיזה אפיק ינדדו קשת, רשת וערוץ 10? לאיזה אפיק ינדדו קשת, רשת וערוץ 10?

 

על פי ההערכות בענף התקשורת, קשת ורשת מעדיפות את ערוץ 12, שכולל בתוכו את הספרה 2 וגם עשוי להיות נוח בשלט, לכן ההצעות הגבוהות ביותר הוגשו על אפיק זה. עוד מעריכים בשוק כי ערוץ 10 התמקד דווקא באפיק 13, אולם סיכוייו לזכות בו אינם גבוהים, שכן ההערכה כי ההצעות שהגישו קשת ורשת על אפיק זה יהיו גבוהות יותר בכדי להיות צמודים לאפיק 12 שדורש זפזופ אחד למעלה. ברשות השנייה מעריכים כי התוצאות הסופיות יפורסמו בעוד יומיים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x