$
פרסום ושיווק

פרסום ראשון

הקורנפלקס עם הסלמונלה נקנה בסניף של רשת יש חסד בבארות יצחק

ל"כלכליסט" נודע שהקורנפלקס המזוהם בחיידק הסלמונלה נקנה בסניף יש חסד, תת הרשת החרדית של שופרסל בבארות יצחק. המוצר נשלח כחלק ממשטח של 240 חבילות. שופרסל: בלילה נערכה בדיקה מקיפה, אין כל מוצרים מהסדרה המדוברת בסניפי הרשת

נורית קדוש 10:1505.08.16

הקורנפלקס המזוהם בחיידק הסלמונלה נקנה בסניף יש חסד, תת הרשת החרדית של שופרסל בבארות יצחק. כך נודע ל"כלכליסט".

 

בעקבות מידע שהגיע לרשת, ערכה שופרסל בדיקות בסניפיה לאורך הלילה ולא מצאה אריזות נוספות. כיוון שחברות לא מספקות לרשת אריזות בודדות, ניתן להעריך כי נשלח לרשת משטח המכיל 240 יחידות מזוהמות שכבר נרכשו על ידי צרכנים.

 

לפי מה שנמסר לשופרסל מחברת יוניליוור, המוצר קורנפלקס בד"ץ המדובר נשלח כחלק ממשטח של 240 יחידות שנשלחו על ידי יוניליוור למרכז הלוגיסטי שופרסל. כך, ניתן להעריך כי כל המוצרים הנגועים בזיהום נמכרו ללקוחות שופרסל. בהיעדר מידע בדבר קיומו של הזיהום, לא מן הנמנע ששופרסל חילקה את 240 האריזות בן מספר סניפים.

 

משופרסל נמסר כי על פי פנייה של יוניליוור לחברה בעקבות פניית לקוחה לחברת יוניליוור, אשר רכשה קורנפלקס בד"ץ מהתאריכים שפורסמו בהודעת הריקול של יוניליוור, בסניף יש חסד בארות יצחק - ביצעה החברה במהלך הלילה בדיקה מקיפה בכל סניפי הרשת בכלל ובסניף המדובר בפרט. בבדיקה נמצא כי אין כל מוצרים מהסדרה המדוברת בסניפי הרשת.

 

 

קורנפלקס קורנפלקס צילום: shutterstock

כזכור, אתמול בלילה הודיעה יוניליוור כי היא מבצעת ריקול (איסוף מהמדפים) של יחידות של קורנפלקס בד"ץ 750 גרם מיום ייצור 27.06.16. החברה, שבשבוע שעבר הכחישה קיומו של זיהום בקווי הייצור שלה והודתה בכך רק לאחר פניות חוזרות של כלי התקשורת, עמדה על כך שהמוצרים המזוהמים לא יצאו לשוק. כעת מודה החברה, כי בעקבות פנייה של צרכנית, נמצא כי כמות של 240 יחידות של קורנפלקס בד"ץ 750 גרם מיום ייצור 27.06.16 , יצאו אל השוק. כתוצאה מכך ומטעמי זהירות החברה החלה בביצוע ריקול ומבקשת מכלל הצרכנים לוודא כי אין ברשותם מוצר מהסדרות המופיעות מטה.

 

להלן פירוט המוצרים:

תאריך ייצור 260616 עד 270616, סימון מכונה B, קורנפלקס של אלופים, 750 גרם.

תאריך ייצור 230616 וגם 270616 עד 290616, סימון מכונה B, קורנפלקס בד"ץ, 750 גרם.

תאריך ייצור 290616 עד 300616, סימון מכונה B , קוקומן צדפים, 750 גרם.

 

צרכנים אשר יש ברשותם מוצר מהרשימה הנ"ל, מתבקשים שלא לצרוך אותו ולפנות למוקד שירות הצרכנים של יוניליוור בטלפון לאיסוף המוצר שברשותם.

 

יוניליוור מסרה כי דיווחה מיידית למשרד הבריאות על האירוע ונסיבותיו נבדקות ע"י החברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x