שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

פטריק דרהי נערך להסתער על שוק הכבלים בארה"ב וממנה מנכ"ל חדש לאלטיס

אחרי שרכש את השליטה בחברת הכבלים סדנלינק תמורת 9 מיליארד דולר, בעל השליטה ב-HOT נערך לרכישת ענק נוספת של חברת הכבלים כייבלויז'ן תמורת כ-18 מיליארד דולר. היום הוא הודיע על מינוי מנכ"ל חדש ונשיא חדש - שימלא את התפקיד במקומו

שירות כלכליסט 23:1320.06.16

חברת אלטיס שבבעלות בעל השליטה של HOT פטריק דרהי ממנה מנכ"ל חדש במסגרת סבב כיסאות מוסיקליים בהנהלה שמיועד לאפשר אינטגרציה טובה יותר של הרכישות האחרונות שביצעה החברה בארה"ב. 

מישל קומב, מנהל התפעול הראשי של החברה יקודם לתפקיד המנכ"ל - מינוי שייכנס לתוקף באופן מיידי, כך הודיעה החברה היום. קומב יחליף את המנכ"ל דקסטר גואי שיעבור להתמקד בשילוב הרכישות של אלטיס בארה"ב לתוך החברה וימונה גם לנשיא שלה.  

מטה כייבלויז'ן בניו יורק מטה כייבלויז'ן בניו יורק צילום: בלומברג

 

במסגרת סדרת השינויים באלטיס, בעל השליטה והמייסד פטריק דרהי יפרוש מתפקידו כנשיא החברה ויעבור לעמוד בראש מועצת יועצים חדשה שתוקם לחברה ותקבע את סדר היום האסטרטגי, המבצעי והטכנולוגי שלה. "אני מאוד מתרגש מהפעילות שלנו בארה"ב, שתופסת נתח של 40% מהקבוצה ומציעה הזדמנויות פיתוח ענקיות," מסר דרהי בהצהרה שפרסם היום.

 

השינוי מתבצע על רקע סדרת הרכישות הגדולה שביצעה החברה. אלטיס צפויה להפוך לשחקן משמעותי בשוק הכבלים בפס רחב בארה"ב, לאחר עסקת הרכישה של חברת הכבלים כייבלויז'ן (שצפויה להיסגר השבוע) תמורת 17.7 מיליארד דולר. בדצמבר סגרה אלטיס עסקה ענקית אחרת, שבמסגרתה רכשה את השליטה בחברת הכבלים סדנלינק תמורת 9.1 מיליארד דולר - הרכישה הראשונה שלה בארה"ב.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x