$
פרסום ושיווק

סערת רמי סדן וש"ס: הרשות השנייה פתחה בהליך בדיקה

היועצת המשפטית של הרשות השנייה פנתה לנציגי הציבור בדירקטוריון חדשות 10: "האם היו"ר החדש אמר כי הוא שונא את ש"ס?"; תוצאות הבדיקה יועברו למועצת הרשות - שעשויה להדיח את סדן

אלירן מלכי 20:5507.06.16

הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו פתחה הערב בהליך בדיקה בעקבות האמירות המיוחסות ליו"ר ‏דירקטוריון חדשות 10, רמי סדן, כנגד שר הפנים אריה דרעי ומפלגת ש"ס.

 

מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר, פנה ליועצת המשפטית של הרשות השנייה, הילה שמיר, ודרש ממנה לפנות לנציגי הציבור של דירקטוריון חדשות 10 במטרה להבין ‏מהם האם אכן נאמרו הדברים.‏ אם תוצאות הבירור אכן יראו כי סדן אמר את הדברים, שמיר תכין חוות דעת משפטית להנהלת הרשות השנייה. במידה שהנהלת הרשות תשתכנע כי אכן נאמרו הדברים, היא תעביר את הדברים למועצת הרשות - שתצטרך להחליט האם להדיח את סדן מתפקיד הדירקטור בחדשות 10.

 

רמי סדן רמי סדן צילום: פייסבוק

במכתב ששיגרה שמיר אל נציגי הציבור נכתב: "לאור הפרסומים הבוקר בעניין התבטאויות במהלך ישיבת דירקטוריון חדשות 10 וכחלק מבקשת מנכ"ל משרד התקשורת מיו"ר המועצה לבדוק את הנושא עם כלל הגורמים הרלוונטיים שנכחו בדיון, אבקש לדעת האם נאמרה ע"י מר רמי סדן במהלך ישיבת הדירקטוריון האמירה 'שונא את ש"ס ואת הגנב דרעי'". שמיר ביקשה אף לאמת את ההודעה שהוציא ערוץ 10 שפסק כי סדן אכן אמר את הדברים וזאת על אף שהוא טוען כי הוא חזר בו, וכמו כן היא דרשה לקבל את התשובה לדברים הערב עד השעה 21:00.

 

אוה מדז'יבוז', יו"ר הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו: "אנו מצפים מנציגי הציבור להתייחסות ‏מכובדת, ראויה ושקולה לתפקידם. נבדוק אם הדברים המיוחסים אכן נאמרו, ואם כן - אנו רואים זאת ‏בחומרה ונטפל בכך בהתאם".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x