$
פרסום ושיווק

קפלן על מינוי הנאמנים למגה: "החלטה נכונה, אני יוצא מהתמונה"

יו"ר אלון רבוע כחול מגיב על החלטת בית המשפט לאשר הקפאת הליכים למגה ולמנות לה שלושה נאמנים: "עשינו 8 חודשים לילות כימים להציל את הרשת. מקווה שהנאמנים יצליחו למכור אותה כמקשה אחת"

נורית קדוש 10:5918.01.16

"אני חושב שזאת החלטה נכונה. עשינו 8 חודשים לילות כימים להציל את מגה. עשינו הרבה מהלכים חשובים. מקווה שהמאמנים יצליחו למכור את הרשת כמקשה אחת", כך הגיב היום (ב') יו"ר אלון רבוע כחול אביגדור קפלן על החלטת שופט ביהמ"ש המחוזי אילן שילה למנות לרשת השיווק הקורסת 3 נאמנים חיצוניים שינהלו את החברה.

 

 

 

 


בבית המשפט התנהל קרב על זהות הנאמן כאשר כל אחד מהצדדים משך לכיוונו. עו"ד חגי אולמן, עו"ד חן ברדיצ׳ב, רו"ח גבי טרבלסי ועו"ד עמית לדרמן הם 4 המומעמדים של הכנ"ר. עורך הדין של בנק הפועלים, רונן מטרי התנגד לרשימה שהציע הכנ"ר, בעוד שעורך הדין של חברת הביטוח 'בססח' (החברה המספקת ביטוח אשראי לספקים) הציע את גיל שרון לתפקיד. העובדים ביקשו למנות את פרופ' ירון זליכה. עה"ד של חברת קוקה קולה התנגדה למינוי זה. לבסוף קבע השופט שילה כי ימונו שלשה נאמנים: רו"ח גבי טרבלסי, עו"ד אהוד גינדס ועו"ד אמיר ברטוב המייצג את מגה.

 

אביגדור קפלן ורביב ברוקמאייר אתמול אביגדור קפלן ורביב ברוקמאייר אתמול צילום: אוראל כהן

 

קפלן בירך על החלטת בית המשפט למינוי הנאמנים. מוקדם יותר, בהגיעו לדיון, הוא התקבל בצעקות על ידי העובדים המפגינים בכניסה לבית המשפט. אחד העובדים אף צעק לעברו "גנב", נוכח הבונוס בגובה כחצי מליון שקל שאושר לו על ידי אלון רבוע כחול בשבוע שעבר.

 

"זה לא הוגן להתעסק בבונוס של ביום כזה", אמר קפלן ל"כלכליסט". "אני עובד בשלושה תפקידים ומקבל שליש ממשכורתו של קודמי (דודי ויסמן - נ"ק) ולכן לא נכון לעסוק בכך". עוד הוסיף קפלן: "המשכורת שלי הוגנת. היא נקבעה לפני שנה על ידי דירקטוריון החברה האם וזה שזה הודלף היום, זה לא מקרי".

 

באשר להיעדרותם של בעלי התפקידים המרכזיים בדיון אמר קפלן: "אין לי מה להגיד על היעדרותם של בירן, ויסמן והקיבוצים מהדיון היום. אלון רבוע כחול מתפקדת כהלכה ואני יוצא כעת מהתמונה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x