שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

צעצוע של זיוף: MATTEL תובעת את היבואנית טופ טויס בטענה שזייפה את צעצועי פישר פרייס

חברת הצעצועים הבינלאומית, המשווקת בין היתר את בובות ברבי, תובעת מיליון שקל מחברת טופ טויס מותגים בטענה שפגעה בנתח המכירות שלה כשמנעה מכירות של המותג המקורי. טופ טויס: "התובעת מנסה לפגוע בנו"

אורנה יפת 07:5829.12.15

חברת הצעצועים הבינלאומית MATTEL, המשווקת בין היתר את בובות ברבי, תובעת מיליון שקל מחברת טופ טויס מותגים בטענה שזייפה את צעצועי המותג פישר פרייס. MATTEL, המיוצגת על ידי עו"ד איתן שאולסקי, הגישה תביעה לבית המשפט המחוזי בתל אביב ותלונה למשטרת ישראל נגד טופ טויס מותגים בטענה שהחברה מייבאת ומשווקת מוצרים מזויפים הנושאים את שם המותג שבבעלותה פישר פרייס.

 

MATTEL טוענת כי טופ טויס פגעה בנתח המכירות שלה כשמנעה מכירות של המותג המקורי. עוד טוענת MATTEL לפגיעה במוניטין של המותג: "טופ טויס רומסים ברגל גסה את הזכות הקניינית המגולמת בסימני המסחר הרשומים ובמוניטין שיש ל־MATTEL. מדובר בנזק קנייני ברור המתעצם מדי יום".

 

צעצוע של פישר פרייס צעצוע של פישר פרייס

 

 

החברה גם דורשת להורות למשטרה להשמיד את כל המוצרים שנתפסו, לחייב את טופ טויס בעלויות האחסנה וההשמדה ולהורות לה לחדול משימוש בסימני המסחר MATTEL ופישר פרייס. התביעה מגיעה כמה ימים אחרי שמשרד הכלכלה דיווח שבמחקים שטופ טויס משווקת נמצאו רמות חריגות של חומרים משבשי פעילות הורמונלית.

 

מטופ טויס נמסר: "אנו יבואנים חוקיים של יבוא מקביל. החברה התובעת מנסה לפגוע בנו באמצעים בלתי כשרים ובלתי חוקיים. תגובה עניינית תוגש לבית המשפט. חברתנו מעולם לא ייבאה מוצרים מזויפים של מטאל או פישר פרייס וכל חברה אחרת".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x