שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

קבוצת המשביר מרחיבה את פעילות 365 טכנולוגיות

ל"כלכליסט" נודע כי 365 טכנולוגיות תשתף פעולה עם חברה צ'כית להקמת חברת הסעדה ארגונית בפולין. הצדדים ישקיעו במיזם 360 אלף יורו

אורנה יפת 08:0230.09.15

קבוצת המשביר מרחיבה את פעילות 365 טכנולוגיות, המתמחה בהסעדה ארגונית. ל"כלכליסט" נודע כי הקבוצה חתמה על הסכם עם חברת ההסעדה ואשה זויניובה להקמת חברה משותפת בשם רמיונרה פולין, שתפעל בפולין להנפקת כרטיסי הסעדה וכן כרטיסי מתנות והטבות שונות לעובדים. המיזם הוא שיתוף פעולה בין רמיונרה אינטרנשיונל, שבבעלות קבוצת המשביר, לבין קבוצת WASA מצ'כיה, שבבעלותם חברות בתחום ההסעדה הארגונית בסלובקיה ובפולין. עוד נודע כי הצדדים ישקיעו 360 אלף יורו במיזם המשותף.

 

נכון להיום 365 טכנולוגיות איננה רווחית, ולדברי מקורבים לחברה החלטת הדירקטוריון להמשיך ולהרחיב את הפעילות בחו"ל מרחיקה את נקודת האיזון בשנים נוספות.

 

אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: עמית שעל

 

לחברת ואשה זויניובה כבר יש מערך פעיל של שותפויות עם כ־12 אלף מסעדות וסופרמרקטים ברחבי פולין. "מצאנו חברה שעוסקת בתחום הזה, והבשורה שלנו זה מעבר לפלטפורמה חדשנית של כרטיסים דיגיטליים", מסר ל"כלכליסט" לוי כהן, מנכ"ל 365 טכנולוגיות. "שכנענו אותם להיכנס איתנו לשותפות שבה הם יביאו את הלקוחות, ואנחנו את הטכנולוגיה".

 

כיום פועלת 365 טכנולוגיות עם הפלטפורמה להסעדה ארגונית ביפן, בצ'ילה וכעת גם בפולין. בשנה הקרובה היא צפויה להרחיב את הפעילות למדינה נוספת באירופה ולמדינה נוספת בדרום אמריקה. על פי הערכות, שוק ההסעדה הארגונית בעולם מגלגל 100 מיליארד יורו בשנה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x