$
פרסום ושיווק

מגה לא שילמה חלק מדמי השכירות לרבוע כחול נדל"ן

רשת המזון לא שילמה חלק מדמי השכירות עבור 11 חנויות שהיא שוכרת מרבוע כחול נדל"ן בסך כולל של כ-2.14 מיליון שקל ובכך הפרה את החלטת ביהמ"ש שאישר בחודש יולי את הסדר החוב של מגה

נורית קדוש 11:2324.09.15

הקשיים של מגה לעמוד בהתחייבויותיה הפננסיות נמשכים. רשת המזון שבשליטת (66%) רבוע כחול, לא שילמה חלק מדמי השכירות עבור 11 חנויות שהיא שוכרת מרבוע כחול נדל"ן שאף היא בשליטת אלון רבוע כחול. למרות היותן חברות אחיות, הודיעה רבוע כחול נדל"ן למגה בערב יום כיפור כי הפרה את הסכמי השכירות ואת החלטת בית המשפט בכך שלא שילמה לה חלק מדמי השכירות של חודש ספטמבר בעבור 11 חנויות שרשת המזון שוכרת ממנה.

סניף של מגה סניף של מגה צילום: אוראל כהן

 

בדיווח של רבוע כחול נדל"ן לבורסה מסרה החברה כי פנתה בדרישת תשלום למגה קמעונאות, עקב אי תשלום חלק מדמי השכירות עבור חודש ספטמבר בסך כולל של כ-2.14 מיליון שקל, תוך הפרת הסכמי השכירות בין מגה לחברה והפרת החלטת בית המשפט המחוזי מרכז, שאישר בחודש יולי את הסדר החוב של מגה שהגיעה לחדלות פרעון.

 

עוד הודיעה רבוע כחול נדל"ן למגה כי היא דוחה את עמדתה ולפיה מגה רואה בנכסים האמורים כנכסים מכבידים ולפיכך, רשאית היא לסיים את השכירות שלהם ובכלל זה להפסיק את תשלום דמי השכירות בגינם. רבוע כחול נדל"ן הוסיפה כי היא דוחה את עמדת מגה האמורה ופועלת על מנת לשמור ולאכוף את זכויותיה על פי הסכמי השכירות בגין הנכסים והחלטת בית המשפט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x