$
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

רמי לוי מנהל מגעים ראשוניים לרכישת 50% מסופר קופיקס

רשת הסופרים שבבעלות אבי כץ פתחה עד כה שני סניפים בלבד בתל אביב, והחודש אמור להיפתח בפתח תקווה הסניף השלישי שלה

גולן חזני 07:4111.08.15

רמי לוי מנהל מגעים ראשוניים לכניסה לשותפות ברשת המינימרקטים החדשה סופר קופיקס, כך נודע ל"כלכליסט".

 

 

אבי כץ, בעל השליטה בקופיקס, בוחן הצעה שקיבל מלוי לרכוש 50% מהרשת. סופר קופיקס היא רשת המינימרקטים שאותה פתחה קופיקס במאי לצד בתי הקפה, ושגם בה נמכרים כלל המוצרים במחיר אחיד של 5 שקלים. היא מתחרה ברשתות עירוניות, פיצוציות וחנויות נוחות. לסופר קופיקס יש כיום שני סניפים פעילים בתל אביב, ובחודש הקרוב ייפתח בפתח תקווה הסניף השלישי.

 

לפי נתונים שמסרה בשבוע שעבר חברת אגרי הבורסאית, המחזיקה בשליטה בקופיקס, ההכנסה הממוצעת היומית של כל סניף של סופר קופיקס עומדת כיום על 36,500 שקל, ואילו הסל הממוצע על 25 שקל. סניפים אלה משרתים 1,450

לקוחות ביום, כולל הלקוחות של פעילות רשת הקפה קופיקס, המתנהלת כחלק בלתי נפרד מסניף המינימרקט. בחברה אומרים כי כל סניף מניב רווח נקי של 30 אלף שקל בחודש. סניפי סופר קופיקס מופעלים ישירות על ידי החברה, ובמצגת ציינה קופיקס כי היא מחפשת להכניס שותף לפעילותה במגזר זה בלבד.

 

רשת הקפה קופיקס, שהסניף הראשון שלה נפתח בספטמבר 2013, מונה כיום 82 סניפים, והחברה צופה כי היא תסיים את השנה עם 110 סניפים. החברה נהנית מדמי ניהול חודשיים של 6,000–5,000 שקל לסניף, וכן מרווח חודשי ממכירות המלאי בגובה 12,000–8,000 שקל לסניף בחודש. מדובר בהכנסה חודשית ממוצעת של 15.5 אלף שקל בחודש מסניף, שמשקפים הכנסות צפויות של כ־20 מיליון שקל ב־2016.

 

סניף של סופר קופיקס בדרום ת"א סניף של סופר קופיקס בדרום ת"א צילום: יהונתן בן חיים

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x