שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

המספרים נחשפים: 93% מהספקים הגדולים הצביעו בעד ההסדר שהציעה מגה

88 ספקים תמכו מתוך 95. כל 154 הספקים הקטנים הצביעו בעד ההסדר. התוצאות יוגשו מחר לשופט המחוזי בלוד אילן שילה שיקיים דיון בהסדר

נורית קדוש 09:5213.07.15
הספקים ומשכירי הנכסים הצביעו בעד ההסדר שהציעה להם רשת מגה. 95 ספקים גדולים הצביעו, מתוכם 88 מהם תמכו. מדובר בספקים המהווים כ-92.6% מכלל המשתתפים בהצבעה, שמגה חייבת להם 619 מיליון שקל, שהם 91% מכלל החוב לספקים. כל 154 הספקים הקטנים שהצביעו, תמכו בהסדר כל הספקים. החוב להם עומד על 39 מיליון שקל.

מגה תגיש מחר (ג') את התוצאות לשופט המשפט המחוזי בלוד אילן שילה שייקיים דיון בהסדר. בשעה הקרובה צפויה אסיפת נושים של הבנקים ועל פי ההערכות ייתנו את הסכמתם להסדר.

 

התנגדו להסדר שישה ספקים (כאשר ארבעה מהם רשמו כי הם בעד אך בכפוף לערבויות ובטחונות ולכן סווגו כמתנגדים), המהווים כ- 6.3% מכלל המשתתפים בהצבעה, שמגה חייבת להם 61 מיליון שקל, המהווה כ-9% מהחוב של מגה לספקים.

ספק אחד נמנע.

 

התפלגות הצבעת הספקים הגדולים התפלגות הצבעת הספקים הגדולים

 

משכירים

 

מדפים ריקים במגה מדפים ריקים במגה צילום אוראל כהן

 

גם בקרב משכירי הנכסים היה רוב להסדר. סה"כ 163 משכירי נכסים הצביעו (כאשר משכיר שיש לו יותר מנכס אחד נחשב כמי שהצביע בנפרד לכל אחד מנכסיו).

 

המשכירים הצביעו ביחס ל- 3 חלופות: א'- ביחס לתשלום חודש בחודשו; ב'- ביחס להפחתה של 5% מדמי השכירות לשנתיים; ג'- ביחס להפחתה של חודש וחצי מדמי השכירות.

 

להלן הפילוח ביחס לכל אחת מהחלופות הנ"ל (יחד עם רבוע נדל"ן ובנטרול רבוע נדל"ן).

 

פילוח הצבעת הספקים הקטנים פילוח הצבעת הספקים הקטנים

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x