• תפריט
פרסום ושיווק

אילן'ס זכתה במכרז של רשות שדות התעופה : תפעיל שני בתי קפה בנתב"ג

הרשת תחליף את קפה סי אספרסו במתחם הדיוטי פרי ובאולם שחקים; המחירים שהוגבלו ע"י הרשות יעמדו על 11.75 שקל לכוס קפה הפוך ו-7.85 שקל לאספרסו

אורנה יפת 15:4702.04.15

רשת בתי הקפה אילן'ס, זכתה במכרז של רשות שדות התעופה, ותפעיל שני בתי קפה בנמל התעופה בן גוריון, החל מחודש יוני.

 

סניף אחד של אילן'ס יפתח באולם השחקים והשני ברוטנדה המרכזית (מתחם הדיוטי פרי). רשת אילן'ס מחליפה את קפה סי אספרסו שפעלה עד כה בשתי הנקודות, והתמודדה שוב במכרז לצד שטראוס קפה ואילן'ס. ברוטנדה פועל גם סניף של קפה ג'ו שהחליף את סניף ארקפה ובאולם שחקים נמצא סניף של קפה קפה שגם הוא החליף את ארקפה שפעל במקום.

 

המכרז בו זכתה אילן'ס הוא למשך שבע שנים, ודמי התמלוגים המינימליים שדרשה רשות שדות התעופה עמדו על 4.5 מיליון שקל. לדברי יעקב לוזון, הבעלים של רשת אילן'ס, "שילמנו מעל הסכום המינימלי, אבל הרבה מתחת ל-9 מיליון שקל לשנה ששילמה סי אספרסו. הרשות הבינה שזה סכום לא ריאלי והורידה את התשלום המינימלי".

 

מתחם הדיוטי פרי בנתב"ג מתחם הדיוטי פרי בנתב"ג צילם: עמית שעל

 

רשות שדות התעופה הגבילה את מחירי הקפה, האספרסו, הקפוצ'ינו והמים ולדברי לוזון, הרשת הציעה הורדה נוספת של 2% לפריט. כוס קפה הפוך תעלה 11.75 שקלים, אספרסו יעלה 7.85 שקלים, קרואסון חמאה 11.50 שקלים, ובקבוק מים מינרלים יתומחר ב- 7.84 שקלים.

 

"אני חושב שבזכות המותג שלנו נעלה את המכירות ב-20% ביחס למחזורי המכירות שהיו ב-2013 ו-2014 וועמדו בממוצע כ-20 מיליון שקל בשנה", מסר לוזון.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x