$
פרסום ושיווק

בראל נגד ג. יפית: "השמצת אותי כדי לפגוע בבונוס המגיע לי"

מנכ"לית סטימצקי איריס בראל מאיימת בהגשת תביעת לשון הרע נגד רוכשי הרשת ג. יפית ובנה אייל, וגם טוענת שהם נטלו על עצמם את ניהול הרשת "כאשר אין בידיכם את המשאבים הנדרשים למימון פעילותה התקינה"

נורית קדוש 12:3019.08.14

בעקבות חשיפת "כלכליסט" על סירובה של ג. יפית לשלם למנכ"לית סטימצקי איריס בראל את בונוס המכירה הקבוע בחוזה ההעסקה שלה, מאיימת בראל בתביעה משפטית על הוצאת לשון הרע. 

 

 

במכתב ששלחה בראל באמצעות עורכי דינה לג. יפית, בנה אייל שמונה כמחליפה לניהול הרשת ושותפים נוספים, טוענת בראל כי כדי לפגוע בבונוס המגיע לה, גרינברג השמיצה אותה.

 

מכתב נוסף ששלחה נוגע לדרישתה לתשלום הבונוס בגובה 2 מיליון דולר ועוד מיליון שקל עבור חודשי הסתגלות ופדיון ימי חופשה שצברה.

 

איריס בראל (ארכיון) איריס בראל (ארכיון) צילום: אביגיל עוזי

 

בראל מטיחה במכתבה האשמות קשות בגרינברג ולפיהן רכשו הרשת "במחטף". "קשה להשתחרר מהרושם כי טעמים אלה נטענו כלפי חוץ בלבד, והלכה למעשה הם נועדו להסתיר את הטעם האמיתי להתנהלותכם כלפי מרשתנו. לטעמים מאולצים אלה תכלית אחת – להסתיר מהציבור, מעובדי החברה, מהספקים ונותני השירותים של החברה, וכן מכל מי שיש לו עניין כלשהו בחברה, את העובדה הברורה שנטלתם על עצמכם את ניהול הרשת כאשר אין בידיכם את המשאבים הנדרשים למימון פעילותה התקינה, בבחינת 'נגסתם יותר ממה שאתם יכולים לבלוע'".

 

ג. יפית ג. יפית צילום: עמית שעל

 

עוד כותבת בראל באמצעות עורכי דינה כי "דברים אלה מתיישבים היטב עם הדרך החובבנית משהו שבה בתוך 4 ימים בלבד, ללא כל בדיקה רצינית ומעמיקה של מצב החברה, רכשתם חברה קמעונית, שאין לכם כל רקע או ידע בתחום, המחזיקה ברשת של חנויות עם מספר לא מבוטל של עובדים, ספקים ונותני שירותים שונים. נדמה כי הייתם יותר עסוקים בפרסום הנלווה להחזקה ברשת סטימצקי מאשר במצבה של החברה ובהתחייבויותיה, וההשלכות של כך ניכרות כיום".

 

בראל טוענת עוד כי הניסיון להתחמק מתשלום הבונוס הוא חלק מניסיון לצמצם בהוצאת החברה על מנת שיהיה בידי הקונים ההון הדרוש לשם ניהולה התקין של החברה, "שהרי שאת כל שהיה בידיכם הוצאת זה מכבר לצורך רכישת החברה".

 

תגובת סטימצקי: "הרשת אינה מנהלת את עניינה העסקיים על גבי התקשורת ובטח שלא תתייחס לרכילות עסקית. לנושא הרלוונטי ובעניין התפטרותה של הגב' בראל - נגיב בבית המשפט".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x