שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

נמשכות העזיבות באלקטרה מוצרי צריכה: איל קרמר ממלא מקום המנכ"ל התפטר

קרמר החליף את יקי ודמני שהודיע על התפטרותו בתחילת מאי, מהלך שגרר עזיבה של חמישה בכירים נוספים. התפטרותו תיכנס לתוקפה ב-1 בספטמבר עם כניסתו לתפקיד של המנכ"ל החדש, זאב קלימי

אורנה יפת 13:4912.06.14
נמשכות העזיבות באלקטרה מוצרי צריכה. איל קרמר, ממלא מקום מנכ"ל הודיע על התפטרותו. קרמר, ששימש בשנים האחרונות כסמנכ"ל בכיר ושימש מאז תחילת חודש מאי ממלא מקום מנכ"ל, לאחר התפטרותו של יקי ודמני ששימש כמנכ"ל החברה בשבע השנים האחרונות.

איל קרמר. התפטרותו תיכנס לתוקפה ב-1 בספטמבר עם כניסתו לתפקיד של המנכ"ל החדש, זאב קלימי איל קרמר. התפטרותו תיכנס לתוקפה ב-1 בספטמבר עם כניסתו לתפקיד של המנכ"ל החדש, זאב קלימי צילום: סיון פרג'

 

קרמר הודיע למשפחת זלקינד, בעלת השליטה באלקטרה, על כוונתו להתפטר לפני שלושה ימים. התפטרותו תיכנס לתוקפה ב-1 בספטמבר עם כניסתו לתפקיד של המנכ"ל החדש, זאב קלימי.

 

בחודש האחרון, עם עזיבתו של ודמני, נעשו באלקטרה מוצרי צריכה מהלכי התייעלות ובמסגרתם סיימו את עבודתם מנכ"ל אייס, חיים אהרון, אשר הוחלף על ידי מנהל התפעול איציק אוזנה. כמו כן עזבו סמנכ"ל מערכות מידע יגאל פרייז, סמנכ"ל פיתוח עסקי רונן גולדשטיין, סמנכ"ל כלכלה ובקרה נוגה שומר, היועצת המשפטית דפנה זמיר ומנהלת פעילות המים דפנה נעים שאול.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x