$
פרסום ושיווק

סטימצקי וצומת ספרים כבר לא לבד: אופיס דיפו נכנסת לתחום הספרים

התחרות על ליבו של הקורא החלה: לאחר שקרביץ כבר הודיעה על כניסתה לשוק, גם רשת מכשירי הכתיבה שנרכשה לאחרונה על ידי קבוצת ריטייל 3000 החליטה על המהלך - זאת בעקבות כניסתו לתוקף של חוק הספרים החדש

נורית קדוש 09:2006.04.14

רשת אופיס דיפו תחל למכור ספרים, זאת בעקבות חוק הספרים שנכנס לתוקף לפני כחודשיים ובמסגרת הנסיון להרחיב את היקפי פעילותה. בסניפי הרשת ניתן יהיה למצוא ספרי מבוגרים, ילדים ונוער, של הוצאות הספרים המובילות בישראל במחירים אטרקטיביים. מדובר במהלך שעשוי להרחיב את התחרות בשוק הספרים הנשלט על ידי שתי רשתות: צומת ספרים וסטימצקי. לאחרונה הודיעה גם רשת הציוד המשרדי קרביץ על כוונתה להתחיל למכור ספרי קריאה, זאת בעקבות חוק הספרים, האוסר מתן הנחות על ספרים חדשים.

 

בנוסף, נערכת הרשת לפתוח 8 סניפים שיתווספו ל-24 החנויות הפעילות כיום. מדובר במהלך התרחבות ראשון מאז רכישת הרשת שנקלעה להקפאת הליכים. הרכש נרכשה על ידי רונן לוי, בעליה של קבוצת "ריטייל 3000". הסניפים החדשים ימוקמו בתל אביב, רעננה, עכו, בית שאן, חיפה נתיבות ערד. בנוסף, לראשונה יפתח סניף באום אל פאחם, כחלק מאסטרטגיית הרשת להעניק מענה בתחום הציוד המשרדי והאלקטרוניקה גם למגזר הערבי.

 

 

ספרים. השוק נפתח לתחרות ספרים. השוק נפתח לתחרות צילום: אלה סברדלוב קרן

 

הקבוצה מאגדת רשתות קמעונאות מובילות ובהן : אופיס דיפו, כפר השעשועים, הכל בדולר ומשמש הכפר ולאחרונה העתיקה את מטה הפעילות הראשי שלה לאזור התעשייה הצפוני ברעננה, לבניין משרדים חדש המצוי בבעלותו של לוי, כאשר בקומת הכניסה לבניין נחנך לאחרונה סניף חדש של רשת אופיס דיפו.

 

את קבוצת "ריטייל 3000" מנהל מתניה שוורץ, אשר מלווה את ההקמה המחודשת של רשת אופיס דיפו, פועל להרחבת פעילות רשתות הקבוצה בכלל, כמו גם כניסה לתחומי פעילות בהם טרם התנסתה הקבוצה.

 

לדברי לוי : "אופיס דיפו החדשה נערכת לפתיחת סניפים נוספים, תוך פיתוחם של הסניפים הקיימים – במטרה ליצר פריסה ארצית אשר תייצר נגישות לרשת לכל תושבי המדינה, תוך מתן מענה לכל צורך צרכני של הלקוח בתחום הציוד המשרדי, האלקטרוניקה וספרי הקריאה, ובמחיר שווה לכול נפש".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x