$
פרסום ושיווק

הושק הסניף הראשון של קופיקס בר בת"א; "ייפתחו עוד לפחות 10"

הברים יציעו אלכוהול ויין תמורת 5 שקלים בלבד. המייסד אבי כץ: "יש לי קופיקס רגיל שמסבסד אותי במשך היום ובר שמסבסד אותי בלילה"

אורנה יפת 15:4103.03.14

רשת קופיקס השיקה היום את הסניף הראשון של קופיקס בר ברחוב לילינבלום בתל אביב. בדומה לקונספט של בתי הקפה גם הברים יציעו אלכוהול ויין תמורת 5 שקלים בלבד.  

אבי כץ, ממייסדי קופיקס, אומר כי בכוונת הרשת לפתוח לפחות 10 סניפים שיוקמו בצמוד לסניפי רשת הקפה ובכך יוזלו עלויות התפעול – בשעות הבוקר יימכרו מוצרי קופיקס ובערב יוגש בנוסף אלכוהול.

 

קופיקס בר קופיקס בר צילום: טל שחר

 

"אנחנו יודעים לעשות חשבון טוב וכל אחד יודע לחשב כמה עולה בקבוק אלכוהול וכמה עולה כוס אלכוהול. יש לי קופיקס רגיל שמסבסד אותי במשך היום ובר שמסבסד אותי בלילה", אמר כץ.

 

בין ספקי האלכוהול של קופיקס בר נמנים בין היתר החברה המרכזית למשקאות, טמפו ויורו סטנדרט, שלדברי כץ נתנו לו כתף בתמחור המוצרים.

 

"מחירי האלכוהול גבוהים מאד מאד ובצדק. עסק שפותח דלתותיו לשלוש שעות ביום חייב לגבות מחירים גבוהים. לכן חיפשנו מקומות שבהם ניתן לקהל שמסיים עבודה ב-4 ורוצה לשתות לאחר שעות העבודה. לדבריו, בקונספט של קופיקס היעד לטווח ארוך הוא להוריד מחירים וכך יעשה בענף האלכוהול ובענפים נוספים, שסירב לפרטם.

 

לשאלה אם הוא אינו חושש שמהמהלך יגביר את הצריכה בקרב בני נוער, אמר כץ: "העלו את המס על האלכוהול ומאז עלתה הצריכה ב-17%, אז לא אני אגביר את הצריכה".

 

גיל אונגר, השותף של כץ במיזם, סיפר כי אתמול הועבר לראשונה סניף קופיקס ברחוב קינג ג'ורג' בתל אביב לזכיין אלעד שגיא. הסניף הבא שיעבור לזכיין הוא ברחוב אבן גבירול בתל אביב.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x