שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

מיוניליוור לרבוע כחול: יורם אביגד יתמנה לסמנכ״ל הסחר של מגה

שבוע אחרי שנחשף כי אביגד יסיים את תפקידו כמנהל גלידות שטראוס ביוניליוור ישראל ל"כלכליסט" נודע כי הוא יעבור לקבוצת רבוע כחול, במקומו של גרשון ויסמן, סמנכ״ל הסחר הפורש של הרשת

נורית קדוש 21:3005.01.14

שבוע אחרי שנחשף ב"כלכליסט" כי יורם אביגד יסיים תפקידו כמנהל גלידות שטראוס ביוניליוור ישראל, ל"כלכליסט" נודע כי אביגד צפוי להתמנות בימים הקרובים לסמנכ״ל הסחר של רשת מגה מקבוצת רבוע כחול. אביגד ימלא את מקומו של גרשון ויסמן, סמנכ״ל הסחר הפורש של הרשת. מדובר במינוי משמעותי ראשון של מוטי קרן, שנכנס לתפקיד מנכ״ל מגה לפני כשנה, אחרי שסיים קדנציה ארוכה בקונצרן יוניליוור.

 

במסגרת זו, כיהן אביגד תחת קרן כמנכ״ל בייגל בייגל שבבעלות החברה. בהמשך, מינה קרן את אביגד לנהל את חברת הגלידות ״גלידות שטראוס״ שרכש קונצרן יוניליוור העולמי ממשפחת שטראוס.

 

מוטי קרן מנכ"ל מגה מוטי קרן מנכ"ל מגה

 

אביגד סיים בימים האחרנים 8 שנות פעילות ביוניליוור, במסגרתן ניהל את חברת בייגל בייגל ואת חברת הגלידות. בינואר 2011, כחודשיים אחרי סיום תפקידו כמנכ״ל בייגל בייגל, השיקה אסם את בייגלה שטוחים וגרפה תוך חודשים ספורים נתח שוק של 52 אחוז, בעיקר על חשבון בייגל בייגל שירדה מ- 61 אחוז נתח שוק טרם ההשקה של אסם ל- 35 אחוז בלבד.

 

בתקופת כהונתו בחברת הגלידות, ירד נתח השוק של גלידות שטראוס מ- 58 אחוז בנובמבר 2010, ל- 46.4 אחוז בנובמבר החולף.

 

בחודשים האחרונים ניהל קרן את אופרציית הסחר בעצמו. האתגר שעומד בפני אביגד נוגע לחתימה על הסכמי סחר עם הספקים וגיוסם לסייע לרשת מגה להתאושש מהמשבר אליו נקלעה בשנים האחרונות ובמסגרתו איבדה נתחי שוק לרשתות הפרטיות.

 

ממגה לא נמסרה תגובה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x