$
מדיה

מצטרף ללאודר: גם ארנון מילצ'ן מנהל מו"מ למכירת מניותיו בערוץ 10

מילצ'ן, המחזיק ב-24% ממניות הערוץ, מנהל משא ומתן עם שני גופים גדולים ורציניים ששמם טרם נחשף. במקביל ג.יפית ממשיכה בבדיקת הנאותות במסגרת תכניתה לרכישת מניותיו של רון לאודר

אופיר דור 17:2108.12.13
בזמן שיפית גרינברג (ג.יפית) ממשיכה במגעים לרכישת חלקו של רון לאודר בערוץ 10 (30%), הודיע היום (א') בעל מניות אחר בערוץ, המפיק ארנון מילצ'ן, כי הוא מנהל משא ומתן למכירת מניותיו (24%). מטעמו של מילצ'ן נמסר כי הוא מנהל מו"מ מול שני גופים גדולים ורציניים המעוניינים להיכנס להשקעה בערוץ 10. שמם של הגופים לא נחשף.

מילצ'ן מבין כי כרגע יוכל לקבל סכום נמוך מאוד עבור מניותיו בערוץ 10 המפסיד, ולכן עיקר המו"מ מול הרוכשים הפוטנציאליים עוסק באופן שבו תוחזר ההשקעה של מילצ'ן בערוץ (כ-50 מיליון דולר), אם וכאשר הוא יעבור לרווחיות בעתיד.

 

מימין. ארנון מילצ'ן ורון לאודר. כל אחד מנהל מו"מ נפרד למכירת מניותיו בערוץ 10 מימין. ארנון מילצ'ן ורון לאודר. כל אחד מנהל מו"מ נפרד למכירת מניותיו בערוץ 10 צילום: עמית שעל, גיל נחושתן

 

במקביל, מצידה של גרינברג מדגישים כי היא נחושה לרכוש את מניות לאודר בערוץ ומרחיבה את קבוצת המשקיעים התומכים בה, שאת זהותם היא אינה חושפת עדיין. גרינברג מבצעת בימים אלו בדיקת נאותות שבמסגרתה נבדקים החובות וההתחייבויות של ערוץ 10, וממשיכה במגעים עם לאודר ביחס להזרמה של כסף בגין חובות והתחייבויות אלו.

 

כמו כן, אנשיו של לאודר בוחנים את האופציה של העברת מניותיו ליוסי מימן, בעל השליטה בערוץ 10 (46%). לאודר רוצה ככל הנראה לצאת מהערוץ בטרם תוגש הבקשה לרישיון קבוע עד סוף השנה הנוכחית ומכין את אופציית מימן כגיבוי אפשרי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x