• תפריט
פרסום ושיווק

הניסיון הנוסף לא הצליח: בנטון יוצאת מישראל

הסניפים לא היו רווחיים, והזכיינים של רשת האופנה האיטלקית החליטו לסגור את שלושת הסניפים בארץ

אורנה יפת 13:3810.02.13
הניסיון הנוסף של בנטון בישראל לא הצליח, והרשת יוצאת מהארץ. זכייני רשת האופנה האיטלקית ערן וייזר ודובי שניידמן החליטו לסגור את הסניפים לאחר שהרשת לא הגיעה לרווחיות. נוסף על כך, החיפושים אחר משקיע שייכנס כשותף או ירכוש את הזכיון, לא צלחו אף הם. שניידמן ווייזר ניהלו מגעים עם גדעון מוליוב בניסיון להעביר לו את פעילות המותג אך לא הושגו הסכמות.

בנטון פועלת כיום בישראל עם שלוש חנויות: בדיזנגוף סנטר בתל אביב, בקניון הזהב בראשון לציון ובעיר ימים בנתניה. זכייני המותג אינם משלמים שכר דירה זה חודש ימים ואף המלאי בחנויות הצטמצם לאחר שהפסיקו לייבא סחורה. בחנויות חסרים כיום צבעים, דגמים וגדלים, והפריטים נמכרים בחצי מחיר.

 

סניף בנטון בדיזינגוף סנטר סניף בנטון בדיזינגוף סנטר

 

בנטון נכנסה לישראל במאי 2011 לאחר שיצאה מהארץ בסוף שנות התשעים. כוונת הזכיינים היתה לפתוח בין 10 ל-15 חנויות בישראל. הרשת מיעטה לפרסם בישראל ולא הצליחה לעמוד בתחרות עם מותגים בינלאומיים אחרים שמרבים לפרסם ואף מציעים מחירים זולים יותר ביחס לבנטון. כל שלושת הסניפים לא היו רווחיים ולאחר שהרשת לא התרוממה קיוו הזכיינים למצוא שותף אסטרטגי, ואולי לצמצם שטחים במיקומים הקיימים במטרה להציל את הפעילות, אך התוכניות לא יצאו לפועל.

 

לא ניתן היה להשיג את תגובת הזכיינים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x