$
פרסום ושיווק

לאחר שנתיים: מנכ"ל יוניליוור ישראל אנג'לו טרוקיה עוזב את תפקידו

טרוקיה מונה למנכ"ל יונילוור איטליה "על מנת שיצעיד אותה בתקופה הקשה שעוברת על הכלכלה האירופית". את מקומו תתפוס ענת גבריאל, שמשמשת כיום סמנכ"ל המכירות של החברה

אורנה יפת 12:1317.01.13

לאחר שנתיים בלבד בתפקיד אנג'לו טרוקיה, מנכ"ל יוניליוור ישראל, חוזר לאיטליה. טרוקיה מונה למנכ"ל יוניליוור איטליה. על פי הודעת החברה הוחלט להחזירו לאיטליה "על מנת שיצעיד את יוניליוור איטליה קדימה בתקופה הקשה שעוברת על הכלכלה האירופית".

 

את טרוקיה תחליף בתפקיד ענת גבריאל, מי שמשמשת כיום סמנכ"ל המכירות של החברה. גבריאל תכנס לתפקיד המנכ"לית באופן רשמי בתחילת מרץ.

 

טרוקיה. קדנציה לא פשוטה טרוקיה. קדנציה לא פשוטה צילום: שוקה כהן

 

אנג'לו טרוקיה הצטרף ליוניליוור ישראל בינואר 2011 והחליף את מוטי קרן, אשר החל בימים אלה לשמש בתפקיד מנכ"ל מגה. הקדנציה של טרוקיה לא היתה פשוטה שכן כחצי שנה לאחר כניסתו לתפקיד פרצה המחאה הצרכנית, וחברות המזון סומנו על ידי הצרכנים כ"חשודים העיקריים" ביוקר המחיה בישראל והתמודדו עם חרמות צרכניות.

 

יוניליוור, בהנהגתו של טרוקיה, היתה חברת המזון הראשונה שהודיעה על העלאת מחירים לאחר המחאה, בספטמבר האחרון. צעד זה היווה סמן ליתר חברות המזון שהודיעו גם הן מייד לאחר ההכרזה על עדכון מחירונים לרשתות השיווק.

 

"קיבלתי את ההחלטה לחזור לאיטליה ברגשות מעורבים", נמסר מטרוקיה. "מצד אחד אני נרגש לחזור לארצי ולהצעיד את יוניליוור איטליה קדימה, ויחד עם זאת עצוב לעזוב את יוניליוור ישראל".

 

ענת גבריאל הצטרפה ליוניליוור בדצמבר 2003. בתפקידיה הקודמים בחברה שימשה כסמנכ"ל חטיבת המותגים הבינלאומיים וקודם לכן כסמנכ"ל חטיבת השוק המקצועי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x