פרסום ושיווק

אבי אשר שוקל להשקיע באופיס דיפו

ל"כלכליסט" נודע כי אשר, מבעלי חברת מאגר, בוחן להצטרף לצחי פישביין כמשקיע ברשת הציוד המשרדי והאלקטרוניקה

גיל קליאן 08:3621.08.12

נפתחה בורסת השמות של המשקיעים הפוטנציאליים באופיס דיפו. ל"כלכליסט" נודע כי אבי אשר, מבעלי חברת מאגר, בוחן כניסה להשקעה ברשת הציוד המשרדי והאלקטרוניקה לצד צחי פישביין, המנכ"ל הנוכחי של אופיס דיפו.

 

שלשום דיווחה קבוצת המשביר לצרכן של רמי שביט כי היא מוכנה למסור את הבעלות ברשת בחינם, בתנאי שהמשקיעים יזרימו לתוכה 30 מיליון שקל בתוך 60 יום.

 

"אני בוחן את האפשרות", הודה אתמול אשר בפני "כלכליסט". "אני מאמין שיש הצדקה לקיומה של אופיס דיפו ואני גם מאמין בצחי פישביין. עליי לקבל עוד נתונים ולראות מצג יותר מלא של החברה אחרי הטלטלה שהיא עברה. לדעתי, בלי אופיס דיפו ייווצר חלל מאוד גדול בשוק. בסופו של דבר זה עסק שאין לו הרבה מתחרים. מנגד אין ספק שהשוק השתנה וזה מחייב שינוי בקונספט של הרשת. יש להקטין את הסניפים ואולי לחפש תחומים משיקים לפעילות".

 

כאשר נשאל אשר האם הוא ופישביין יוכלו להוביל לבדם את ההשקעה בחברה השיב: "אני לא יודע. אני משער שלצחי יש שמות נוספים, וחלק מהעניין זה לראות מי יהיו השותפים הנוספים. אתה צריך לראות באיזו חברה אתה יושב".

 

צחי פישביין צחי פישביין צילום: נמרוד גליקמן

 

חברת מאגר של אבי אשר ושל אשתו יעל עוסקת במוצרים לסביבת המחשב, היא הנציגה של סמסונג בתחום ההדפסה וכן מחזיקה ב־37.5% מחברת מוצרי החשמל מיני ליין עם ניופאן.

 

שביט רכש את פעילות אופיס דיפו בישראל מאופיס דיפו העולמית באוקטובר 2010 כדי להגדיל את הנפח ואת מחזור הפעילות של קבוצת המשביר, אך מאז הידרדרה פעילות הרשת. ב־2011 היא רשמה הפסד תפעולי של 31 מיליון שקל וברבעון הראשון של 2012 הפסידה עוד 5 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x