$
פרסום ושיווק

סמנכ"ל התוכן של HOT: "הצופה רוצה שיגישו לו את כל הערוצים בחבילה אחת"

יורם מוקדי דיבר בכנס התקשורת "שובר מסך" של מכללת עמק יזרעאל. טמירה ירדני, הבעלים של טדי הפקות, "בשלב הזה הניו מדיה רק מגדילה את הצפייה בטלוויזיה"

שלי פריצקר 14:3715.05.12

"למרות שאפשר לקבל תוכן במדיות נוספות, הצופה עדיין רוצה שיגישו לו את כל הערוצים בחבילה אחת", כך אמר היום סמנכ"ל התוכן של HOT, יורם מוקדי, בפאנל שעסק בשינויים בהרגלי הצפייה בטלוויזיה לאור השינויים הטכנולוגיים, במסגרת כנס התקשורת השנתי "שובר מסך" של מכללת עמק יזרעאל.

 

מוקדי

גם התייחס לראשונה להחלפת המפיק של ערוץ 8: "בשנה הבאה הערוץ יהיה טוב יותר ורענן יותר", אמר. על פי המסתמן חברת ההפקה של חיים סלוצקי תחליף את חברת נגה מקבוצת RGE שהפיקה את הערוץ ב-16 שנים האחרונות.

 

יונה ויזנטל, סמנכ"ל התוכן של YES אמר בפאנל, "כבר מזמן הספידו את הטלוויזיה ועובדה שהטלוויזיה לא מתה. הטלוויזיה הרב ערוצית תפקידה לתת חוויה לצופה, לחפש תוכן בהרבה מקומות זו לא חוויה עבור הצופה". Yes הכניסה לאחרונה את שירות הסטרימר המאפשר לראות אינטרנט בטלוויזיה ולדברי ויזנטל זה לא יחליף את הצפייה בטלוויזיה אלא המטרה היא לתת חוויה מלאה ללקוח במרחב הביתי. לדבריו, גם בערוצים המסחריים המשדרים תוכן באתרי האינטרנט, האינטרנט הוא רק משלים.

 

לדביר טמירה ירדני, הבעלים של טדי הפקות מפיקת "כוכב נולד", "בשלב הזה הניו מדיה רק מגדילה את הצפייה בטלוויזיה. טלוויזיה תישאר חזקה כי זה משהו שקשה לקחת מהצופים".

 

גיא לרר מנחה התוכנית “צינור לילה” בערוץ 10, אמר "מה שיעשה בסוף סדר זו טלוויזיה שתביא את הכל ביחד - פייסבוק ותוכן. עד היום רק חשבו איך נעזרים בניו מדיה כדי לשווק את הטלוויזיה, אבל צריך שילוב בין השניים, צריך לתפעל את הרשת החברתית עם התוכן כלומר להפעיל את הצופים ולעשות איתם את הטלוויזיה”.

 

ארז טל שהנחה את הפאנל שאל את מנשה סמירה, המנכ"ל היוצא של הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו, אם לאור ההתפתחויות אין מקום להפחית את מחויבויות התוכן המכבידות על הערוצים כלכלית? סמירה ענה בשלילה. "אין תחליף לצפייה משותפת בזמן אמת בוודאי בפריים טיים והברודקאסטרים מגיעים לאחוזי צפייה גבוהים מאוד בניגוד לעולם. תפקיד הרגולטור הוא לדאוג שתהיה חבילה של משדר איוונט כמו ריאליטי ושידור דרמה", אמר והוסיף. "רגולציה בטווח הקרוב בהחלט תישמר כדי שהחבילה הזו תישמר. התוכן ברשת לא מחליף את התוכניות המלאות המושקעות בטלוויזיה”, אמר סמירה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x