שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

קמפיין חדש ללאומי קארד: מציע הנחות קבועות ומבצעי 1+1 במקום תוכנית הנקודות

החברה יוצאת בקמפיין הכולל הנחות קבועות בבתי עסק וכן עסקאות של 1+1 במספר רשתות במקום תוכנית הנקודות. את הנקודות שנצברו אפשר לנצל עד תום השנה

מישל אודי 19:1331.01.12

חברת כרטיסי האשראי לאומי קארד, בניהולה של תמר יסעור, יוצאת בקמפיין חדש בשם "פינוקים פלוס", במהלך שיחליף את תוכנית הנקודות של החברה שבוטלה לא מכבר. לקוחות שמעוניינים לנצל את הנקודות שברשותם יכולים לעשות זאת עד סוף שנת 2012 באת החברה מתחם ייעודי ובמסגרת מבצעים תמורת נקודות

שהחברה צפויה לערוך.

 

במסגרת התוכנית מציעה לאומי קארד את תכנית "פינוקים 1+1" המאפשרת מבצעי 1+1 בתחומי הבילוי והפנאי. כל קנייה ב-1,500 שקל בכרטיסי לאומי קארד תזכה את הלקוח בהטבה אחת במספר בתי עסק. על מנת לממש את ההטבה יש להיכנס לאתר לאומי קארד, החל מתחילת חודש פברואר, ולבחור את ההטבה המועדפת מבין ארבע קטגוריות: סרטים, הצגות, אטרקציות וארוחות בוקר.

 

בין ההטבות הכלולות בתכנית "פינוקים 1+1":  סרטים בסינמה סיטי וברשת גלובוס גרופ, הצגות במספר תיאטראות והצגות בידור, אטרקציות הכוללות מספר מוזיאונים ופארקים וכן ארוחות בוקר ברשת "קפה נטו" ובעוד עשרות מסעדות ובתי קפה ברחבי הארץ.

 

עוד מציעה לאומי קארד הטבות באתר החברה, הנחות ברשתות אופנה והנחות קבועות בבתי עסק במעמד החיוב, הטבה ברכישות בשיתוף עם גרופון וכן מסלול חברות תעופה המאפשר ללקוחות לצבור נקודות לטובת המרתן לנקודות טיסה.

 

"עולם הפינוקים החדש גובש בהתאם להרגלי השימוש והפופולאריות של ההטבות בקרב הלקוחות לאורך השנים" אומרת ורדית גונדטר, סמנכ"ל השיווק בלאומי קארד. לדבריה, "מדובר במאות הטבות מיידיות, המוצעות ללקוח בצורה פשוטה וברורה, במגוון רחב של עולמות תוכן".

 

ההשקה תתבצע באמצעות מהלך תקשורתי רחב היקף בהשתתפות הפרזנטורים קרן מור ויובל סגל. 

 

בכך מצטרפת לאומי קארד לכ.א.ל שביטלה את תוכנית הנקודות ב-2007 והחלה בתוכנית לבחירת רשתות שהם ניתנת הנחה קבועה וכן מבצעי 1+1. לפני חודש החלה ישראכרט בקמפיין לפיו יוכלו הלקוחות לקבל מבצעי 1+1 במספר מסלולים, בכמקביל לביטול צבירת הכוכבים. בכוכבי ישראכרט ניתן להשתמש עד יוני השנה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x