$
פרסום ושיווק

ערוץ 10 חידש את העבודות בנווה אילן

הערוץ החל בבניית האולפנים החדשים של חברת החדשות בהתאם לתנאי הזיכיון שלו, אך הפסיקן בגלל אי הוודאות לגבי עתידו; עם הארכת הזיכיון בשנה, מקווים בערוץ לבצע את המעבר בחודשים הקרובים

שלי פריצקר 17:3030.01.12

בערוץ 10 רואים אופק? הערוץ חידש את עבודות בניית האולפנים של חברת החדשות שלו בנווה אילן. בערוץ מקווים לעבור לאולפנים החדשים בחודשים הקרובים.עלות המעבר לירושלים מוערכת ב-20 מיליון שקל, הוצאה חד-פעמית, בתוספת הוצאות תפעול מדי שנה.

 

כזכור, בשבוע שעבר האריכה הרשות

השנייה את זיכיון השידורים של ערוץ 10 בשנה, בהמשך לחוות הדעת של היועץ המשפטי שקבעה כי ניתן להאריכו למרות שהערוץ לא שילם את החובות שלו בהיקף 60 מיליון שקל בגין דמי זיכיון ותמלוגים.

 

כחלק מתנאי הזיכיון וקבלת רישיון היה על הערוץ להעביר את חברת החדשות שלו לירושלים עד סוף 2011. הערוץ החל בעבודות הבנייה בנווה אילן, אך מכיוון שהיתה אי ודאות לגבי עתידו הן הופסקו, והמהדורה המרכזית משודרת בחודש האחרון מאולפני הבירה JCS שבתוך בירושלים.

 

על פי גורם המקורב לבעלי המניות "המהלך אינו מעיד על התקדמות עם משקיע. הגשנו בקשה לרישיון וצריכים לעשות הכל בכדי לעמוד בכל התנאים". בתקופה הקרובה יתברר אם יש משקיע וכרגע מתנהלים מגעים עם משקיע זר ומשקיע ישראלי.

 

בערוץ 10 אישרו את דבר חידוש העבודות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x