שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

כלכליסט - האתר הכלכלי הנצפה ביותר בישראל

מספר העמודים הנצפים בכלכליסט גבוה ממספר העמודים הנצפים בדה מרקר ובגלובס גם יחד. על פי ועדת המדרוג - אתר ynet דורג ראשון בישראל בקרב הגולשים מעל גיל 18. כלכליסט ומספר אתרים נוספים לא הצטרפו בשלב זה למדידה של ועדת המדרוג

כתב כלכליסט 15:4428.12.11

כלכליסט הוא האתר הכלכלי הנצפה ביותר בישראל. נתוני מדידה עדכניים מלמדים כי מספר העמודים הנצפים בכלכליסט גבוה ממספר העמודים הנצפים בדה מרקר ובגלובס גם יחד.

 

על פי נתוני גוגל אנליטיקס נצפו בחודש נובמבר האחרון בכלכליסט 86.3 מיליון עמודים, זאת בהשוואה ל-36.9 מיליון

עמודים שנצפו באותו חודש בגלובס ו-24.8 מיליון עמודים בלבד שנצפו בדה מרקר (על פי נתוני ועדת המדרוג).

 

ועדת המדרוג פרסמה היום לראשונה את נתוני הדירוג שלה לגלישה באתרי אינטרנט בישראל. הנתונים מתייחסים לחודש נובמבר 2011 ומבוססים על מערכת מדידה של חברת גמיוס (Gemius) מפולין. אתר "כלכליסט" לא הצטרף בשלב זה למדידה של גמיוס ולכן לא נכלל בדירוג האתרים שמפרסמת ועדת המדרוג. אתרים נוספים שלא נכללו במדידה כוללים בין היתר את winwin, קבוצת זאפ (דפי זהב) וקבוצת קו מנחה.

 

על פי נתוני TIM שפורסמו לאחרונה, השלים "כלכליסט" שנה רצופה כאתר הכלכלי המוביל בישראל, והוא דורג הרבה לפני גלובס ודה מרקר.

 

הדירוג החדש של ועדת המדרוג קובע כי אתר ynet נהנה מהחשיפה הגדולה ביותר מבין אתרי האינטרנט הישראלים בקרב האוכלוסיה הבוגרת (מעל גיל 18) עם קרוב לשני מיליון גולשים בוגרים בחודש. גם Xnet, אתר הלייפסטייל של קבוצת ידיעות אחרונות שעלה לאוויר רק לפני 8 חודשים, התברג לרשימת 12 האתרים הנצפים בישראל.

x