שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

בלעדי ל"כלכליסט": שוקי זיקרי נקלע לחובות וסוגר את רשת המספרות שלו

לפי הערכות, מעצב השיער חייב 10 מיליון שקל לשוק האפור וקיבל אף איומים על חייו. משוקי זיקרי נמסר: "לאחר למעלה מ-20 שנות פעילות אנו נאלצים להודיע בעצב רב על הפסקת פעילות עקב קשיים כלכליים"

רז שכניק, ידיעות אחרונות 09:2821.12.11

מעצב השיער שוקי זיקרי סוגר את רשת המספרות שלו, כך נודע ל"ידיעות אחרונות". זיקרי נקלע בתקופה האחרונה לחובות כבדים ובעלי החוב חוששים שעזב את הארץ.

 

לפי ההערכות, זיקרי חייב 10 מיליון שקל לשוק האפור וקיבל אף איומים על חייו. עוד נודע כי בתקופה האחרונה הוא נמצא במו"מ

למכירת בית הספר שלו לעיצוב שיער.

 

אתמול שלח מייל לחבריו ובו הוא מודיע על סגירת הרשת. בימים האחרונים אף הפסיק לענות לטלפונים.

 

שוקי זיקרי פועל בשוק המספרות מאז 1985, ועם השנים התרחב גם למוצרי קוסמטיקה וצבעי שיער. כיום, פרט לרשת המספרות ול"שוקי זיקרי בוטיק סלון", מתחם בן 2 קומות במרכז תל אביב שפתח רק בפברואר השנה, מחזיק זיקרי בפעילות טיפוח וקוסמטיקה, רשת בתי ספר לעיצוב שיער, סדרת מוצרים לעיצוב וטיפוח שיער שנמכרת במוצרי הפארם, סדרת צבעי שיער ומוצרים נוספים הנמכרים ברשתות הפארמה.

 

גורמים בשוק מציינים כי בשנה האחרונה פועל זיקרי באמצעות אשראי ממקורות שונים כדי לנסות ולקיים את הפעילויות השונות שלו.

 

ניהול האימפריה של זיקרי נחלק בין שוקי לאחיו מייק, כשמייק היה אחראי על הצד העיסקי ועל הפיתוח וההתרחבות ושוקי על הצד המקצועי. לפי גורמים בשוק, "המפלצת שהם בנו בבן יהודה בהשקעה ענקית היתה המהלך האחרון. השקיעו שם משהו מטורף, זה היה פשוט מגלומניה, וזה היה בעצם המשקולת האחרונה שהטביעה את האימפריה. הם נאלצו להכניס שותף שיזרים כסף וכנראה שכל זה לא עזר לאור מצבת החובות".

משוקי זיקרי נמסר, "לאחר למעלה מ-20 שנות פעילות, אנו נאלצים להודיע, בעצב רב, על הפסקת פעילות רשת שוקי זיקרי עקב קשיים כלכליים. החל מיום הודעתנו זו, רשת שוקי זיקרי על כל סניפיה ברחבי הארץ, תפסיק לפעול וכן תסיר אחריותה המקצועית מכל פעילות הנושאת ועושה שימוש בשם המותג במישרין ובעקיפין. גם עם כתיבת שורות אלו, עדיין קיימת בנו התקווה שרשת שוקי זיקרי תמצא בעתיד שוב את דרכה מעלה".

 

גיל קליאן השתתף בהכנת הידיעה

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x