$
פרסום ושיווק

רזי ברקאי יקבל אות הוקרה מיוחד על תרומתו לרדיו

השדרן הוותיק יקבל את הפרס על תוכניתו "מה בוער", במסגרת כנס אילת לעיתונות שיתקיים ב-6 בדצמבר. פרס תוכנית המלל הטובה ביותר שאינה אקטואליה יינתן ל"מייבשים את הביצה" בהנחיית שרון כידון ושי גולדן

כתב כלכליסט 15:1622.11.11

שדרן גלי צה"ל רזי ברקאי יזכה בפרס הוקרה מיוחד במסגרת פרסי הרדיו לשנת 2011, כך הכריזה אגודת העיתונאים בתל אביב. פרס ההוקרה על תוכניתו "מה בוער" יוענק במסגרת כנס אילת לעיתונות שייערך ב-6.12, בהנחיית תמר איש-שלום ובהשתתפות כ-1,500 עיתונאים ואנשי תקשורת.

 

"מה בוער"

היא אחת מתוכניות האקטואליה המובילות בישראל, המשודרת בגלי צה"ל מאז 1995. התוכנית עוסקת בנושאים "בוערים" מנקודות מבט מקוריות ומחדשות.

 

פרס לתוכנית האקטואליה הטובה ביותר יינתן ל"מדברים ברדיו", תוכנית האקטואליה היומית של רדיו קול רגע FM96.

מדובר במשדר יומי המרכז את הסיפורים העיתונאיים של מהדורות החדשות והיומנים פרי עבודתה של מחלקת החדשות של הרדיו. התוכנית מוגשת על ידי חיים הכט, אביטל גונן ועמי כברי.

 

פרס תוכנית המלל הטובה ביותר שאינה אקטואליה יינתן ל"מייבשים את הביצה" ברדיו FM 102 בהנחיית שרון כידון ושי גולדן. התוכנית עוסקת בעיקר בנושאי תקשורת הקשורים בענייני השעה בתחומי הפוליטיקה, חברה, כלכלה, בטחון ועוד. 

 

פרס תוכנית המוזיקה הטובה ביותר יוענק ל"דואט" בהנחיית יורם סוויסה ברדיו דרום. בעקבות הצלחת התכנית הותיקה "בחצי היורם", נולדה התכנית "דואט", בה יורם סוויסה מארח את מיטב האמנים מהשורה הראשונה לשיחה אישית במיוחד בה נפתחו האמנים בפניו וגילו לו סודות כמוסים ביותר שהגיעו לאוזני המאזינים.

 

פרס על הפרויקט המיוחד ברדיו יוענק לתוכנית "קול השלום - מפליגים בזמן" של רדיוס FM100, בהגשת טים שפרד, גיל קציר, ומייק ברנד.

 

אות הוקרה ניתן לרדיו אקו FM99 על פעילות מיוחדת למען הקהילה ועל המאמץ המושקע על ידי התחנה להעלות לסדר היום את תחום הסביבה ושמירתה.

 

כנס אילת לעיתונות 2011 ייערך זו השנה החמישית באילת ע"י אגודת העיתונאים תל אביב יחד עם אוניברסיטת בן גוריון בנגב, בין התאריכים 4-7 בדצמבר. העיתונאי שלום קיטל, לשעבר מנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 2, עומד בראש ועדת התוכן של הכנס.

 

הכנס, בו ייקחו חלק כ-1,500 אנשי תקשורת מהארץ ומחו"ל, עיתונאים, שרים, חברי כנסת, אנשי אקדמיה וכלכלה, כולל 30 פאנלים בנושאים מגוונים, הכוללים, בין היתר, עיסוק נרחב במדיה החדשה והשפעתה על התקשורת המסורתית.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x