$
פרסום ושיווק

בלעדי ל"כלכליסט": הצרכנים לחצו וחצי חינם מחזירה את מוצרי אסם למדפים

בשעה זו ממלאות סדרניות הסניפים את המדפים מחדש במוצרי החברה שהוסרו מהמדפים לפני יומיים. עם זאת, בעלי חצי חינם, זקי שלום, איננו מבצע נכון לעכשיו הזמנות לסחורה חדשה מאסם

אורנה יפת 12:3210.11.11

מוצרי חברת אסם חוזרים למדפים בסניפי רשת חצי חינם, למרות הנתק המוחלט בין הצדדים. כך נודע ל"כלכליסט".

 

בשעה זו עומלות סדרניות הסניפים וממלאות את המדפים מחדש במוצרי החברה שהוסרו מהמדפים לפני שלושה ימים. כך לדוגמה בסניף חצי חינם הגדול בחולון כבר הוסרו יריעות הפלסטיק מעל מקררי טבעול ועוף טוב ועל המדפים כבר מוצבים מחדש קפה טייסטרס צ'ויס ורד מאג, במבה, ביסלי, קטשופ, בייגלה שטוחים ובייגלה רגיל, מרקים, רטבים, ויטמינצ'יק, סלטי צבר, קרקרים ועוד מוצרים של היצרנית.

 

המוצרים הוסרו בעיקר ממדפי הסניפים הגדולים, בעוד בסניפים הקטנים בהם סניף חצי חינם באם המושבות בפתח תקווה, והסניפים הקטנים בחולון ובראשון לציון, נשארו מרבית המוצרים על המדף.

 

בין הצדדים לא מתנהלים כל מגעים ויש נתק גמור. עוד נודע ל"כלכליסט", כי זקי שלום, הבעלים של חצי חינם, איננו מבצע, נכון לעכשיו, הזמנות לסחורה חדשה מאסם. הסחורה המוצבת על המדפים הוחזרה מהמחסנים.

 

גם הפעם אמרו הצרכנים את דברם. להנהלת רשת חצי חינם הגיעו תגובות זועמות מצד צרכנים שחיפשו את מוצרי אסם ונענו בתשובות כגון "אין אסם בכל החנות". נראה כי מחשש לאיבוד צרכנים לטובת המתחרות וירידה במכירות, ובשל העובדה שמדובר בימים של מחאה צרכנית, החליטה חצי חינם, למרות הנתק וההצהרות לסכסוך ארוך טווח, להחזיר את מוצרי אסם למקומם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x