$
פרסום ושיווק

הרשות השנייה מאיימת בהפרה מהותית: ערוץ 10 חייב להתחיל בהכנות למעבר לירושלים

דירקטוריון חדשות 10 לא אישר אתמול את המעבר המתוכנן לאולפני ג.ג. בנווה אילן; בג"ץ דחה את בקשת העובדים לדחות את המעבר

שלי פריצקר 15:1406.10.11

"על פי ההתחייבות שנמסרה על ידי ראשי ערוץ 10 ועל פי הסכם העקרונות שהועבר, הערוץ חייב להתחיל בהכנות ולהכשיר את האולפנים החדשים על מנת לעמוד בהוראות החוק וכתב הזיכיון". כך נמסר מהרשות השנייה, זאת בהמשך להחלטת דירקטוריון חדשות 10 אתמול שלא לאשר את המעבר לאולפני ג.ג בנווה

אילן על מנת למצות את המאמצים לעבור לתוך ירושלים.

 

לפי חוק הרשות השנייה ולפי תנאי הזיכיון שניתנו לו, ערוץ 10 חייב להעביר את חברת החדשות שלו לירושלים עד סוף השנה אחרת לא יוכל לקבל רישיון שידורים. כחלק מהכללים היה עליו להודיע ביום שני לפני כשבוע וחצי (26 בספטמבר) לאן הוא מתכוון לעבור, וכך התחייב כי יעבור לנווה אילן, היכן שיושבת חברת החדשות של ערוץ 2.

 

"הצורך לעמוד בלוח הזמנים כפי שנקבע בחוק ידוע לישראל 10 ולמנהליו. אי עמידה בלוח הזמנים תגרור הפרה מהותית על כל המשתמע ממנה. למען הסר ספק, ראשי הערוץ נדרשו להעביר הבהרות לנוכח הפרסומים", נמסר מהרשות השנייה. ערוץ 10 טרם מסר את תגובתו לרשות.

 

בתוך כך, בג״ץ דחה היום את בקשת עובדי חדשות 10 לצו ביניים שיעכב את המעבר לירושלים, במסגרת העתירה שהגישו העובדים נגד המעבר.

 

יש לציין כי לפני כמה חודשים רון לאודר, מבעלי המניות בערוץ, נתן הנחיה כי יש לעשות הכל כדי להעביר את חברת החדשות לתוך ירושלים עצמה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x