שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

שופרסל: נעביר את כל הורדת המחירים של תנובה מיידית לצרכן; מקווים כי יצרנים נוספים יוזילו אף הם את המחירים

תנובה הודיעה על הוזלה של עד 15% לצרכן. ירידת המחירים תחול על מוצרי הגבינות הלבנות, הגבינות הצהובות ומעדני תנובה. שטראוס וטרה עשויות להודיע בקרוב על מהלך דומה

אורנה יפת 12:3102.10.11

שופרסל פרסמה את תגובתה למהלך הורדת המחירים של תנובה: "שופרסל תעביר את כל הורדת המחירים במלואה לצרכן מיידית מרגע ההורדה. אנו מקווים כי גם יצרנים נוספים יאמצו את המהלך ויוזילו אף הם את המחירים".

 

תנובה הודיעה היום על הורדת מחירים של עשרות מוצרים ב-15%, במחיר המומלץ

לצרכן. בין היתר יוזלו מחירי הגבינות הלבנות, הגבינות הצהובות במדף ומעדני תנובה. הוזלה במחיר המומלץ לצרכן באה במקביל להורדת מחיר החלב הגולמי ב-3.8 אגורות לליטר, שנכנסה לתוקף השבוע.

 

המחיר המומלץ לצרכן של גבינה לבנה רגילה 250 גרם יעמוד על 6.33 שקלים כולל מע"מ (במקום 7.45 שקלים) והמחיר המומלץ לצרכן של חבילת גבינת עמק פרוסה 200 גרם יעמוד על 14.58 שקל כולל מע"מ (במקום 17.15 שקל).

 

תנובה מורידה את המחיר של עשרות מוצרים בעקבות המחאה הצרכנית שהיא עומדת במרכזה. בימים אלה מתמודדת החברה עם חרם צרכנים שהכריזו נגדה אגודות הסטודנטים, שפוגע בעיקר בתדמיתה של החברה. עם הכרזת החרם על הקוטג' אמרה זהבית כהן, יו"ר החברה שהתפטרה הבוקר מתפקידה בעקבות חקירה של הרשות להגבלים עסקיים, כי לא תוריד את מחיר מוצרי החלב אלא אם כל הגורמים בשרשרת האספקה יפעלו בהתאם ויתנו את חלקם. כעת, לאור החרם והפגיעה בחברה, מודה תנובה כי המחאה הצרכנית הצליחה.

 

ככל הנראה שטראוס וטרה יודיעו בקרוב על על מהלך דומה של הורדת מחירים מצידן, שכן הן לא יכולות להישאר אדישות לנוכח הורדת מחירים של החברה המובילה בשוק. גם כאשר הודיעה תנובה על הורדת מחיר הקוטג', מיהרו המתחרות להצהיר על הורדה זהה בדיוק למחיר עליו הודיעה תנובה.

"תנובה קשובה לקולו של הצרכן. החלטנו על הורדה משמעותית של מחירי עשרות מוצרים. אנו קוראים לרשתות השיווק לאמץ את ההמלצות ולתרום את חלקם להורדת המחירים. המחאה על יוקר המחייה בישראל הצליחה. זו הפעם הראשונה שדבר כזה קורה בישראל. אני מאמין שכחברה מובילה בשוק המזון הישראלי הצעד חסר התקדים שבו נקטנו היום יהווה דוגמה", אמר אריק שור, מנכ"ל תנובה.

 

בתנובה הודיעו כי סך ההוזלה לצרכן של ההורדה הנוכחית מסתכמת בכ- 125 מיליון שקל, מתוכם כ- 62% תיתן תנובה. זאת לצד הוזלת מחיר הקוטג' לפני כחודש וחצי שמסתכמת ב-77 מיליון שקל.

 

רשת המזון "כמעט חינם" הודיעה שהיא תומכת בכל הפחתת מחירים קבועה ולא ע"י מבצעים. "הרשת תפעל בשיתוף פעולה עם תנובה לקביעת מחירים מוזלים. בשעות הקרובות אנו נוזיל את המחיר לצרכן ב-15% ומעלה לכל המוצרים.

אנו קוראים לכל היצרנים להוריד את המחירים, המחאה חשובה והצלחתה חשובה עוד יותר למען עתידנו", נמסר מ"כמעט חינם".  

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x