$
פרסום ושיווק

הרשות השנייה סגרה את הפורום למשתמשי עידן פלוס

מנכ"ל הרשות מנשה סמירה: "הפורום נסגר משום שהאטרקטיביות שלו היתה נמוכה והוא לא היה ממש פעיל"

שלי פריצקר 12:0024.08.11

האם הרשות השנייה לא אוהבת ביקורת על שידורי עידן פלוס? אם להסתמך על החלטתה האחרונה בנושא, נדמה שהתשובה היא חיובית. בשבוע האחרון סגרה הרשות השנייה, בראשות המנכ"ל מנשה סמירה, את הפורום באתר האינטרנט שלה אשר עסק בשידורי הטלוויזיה הדיגיטליים (DTT).

 

עידן פלוס הוא

החלופה החינמית לשידורי הכבלים והלוויין, הפלטפורמה מכילה כיום חמישה ערוצים (הערוצים 1 ,2, 10 ו־33 וערוץ הכנסת). לפני כמה חודשים כובו השידורים האנלוגיים בישראל באופן סופי, וכ־120 אלף איש רכשו את ממיר עידן פלוס שעלותו החד־פעמית היא עד 400 שקל. הרשות, אשר אחראית להקמת והפעלת המערך, פתחה את הפורום במטרה לשמוע ולטפל בתלונות הציבור, כאשר מנהלת הפורום היתה אחראית על מתן מענה לפניות.

 

לדברי מנכ"ל הרשות סמירה, "הפורום נסגר משום שהאטרקטיביות שלו היתה נמוכה והוא לא היה ממש פעיל". עם זאת, לדברי אחד המשתתפים הפעילים בפורום, הפעילות בו דווקא היתה ערה ונסבה בעיקר סביב שיבושים בקליטת השידורים. לטענתו, בעת האחרונה הצטברו תלונות רבות בנושא זה.

 

ב־4 בספטמבר יחלו בוועדת הכלכלה של הכנסת הדיונים בהצעת חוק לקראת קריאה שנייה ושלישית להרחבת מערך השידורים בעידן פלוס ל־18 ערוצים. סמירה טוען, כי "כאשר יעבור החוק, נשקול לתת מענה מחודש לציבור ברשתות החברתיות".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x