שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

בעקבות המחאה בפייסבוק - קמעונאים מוזילים מוצרי חלב עד יום א'

רמי לוי ימכור קוטג' ב-4.90 שקלים. מחסני כמעט חינם תמכור חלב תנובה בקרטון ב-3.90 שקלים

אורנה יפת 15:3314.06.11

בעקבות המחאה הצרכנית בפייסבוק נגד מחירי המזון, מורידים חלק מהקמעונאים את מחיר של חלק ממוצרי החלב, שמחירם עלה בשבועות האחרונים.

 

רמי לוי הוריד את מחיר הקוטג' עד יום ראשון הקרוב מ-6.50 שקל ל-4.90 שקלים. מחסני כמעט חינם מורידה את מחירם של מספר מוצרים למשך שבוע

ימים. כך לדוגמה מחירו של חלב תנובה בקרטון עם פקק יעמוד על 3.90 במקום 6.20 שקלים, גבינה לבנה 5% של טרה תימכר במחיר 4.50 שקלים במקום 7.40 שקלים ועל כל מוצרי מחלבות גד ומחלבת צוריאל יהיה מבצע - המוצר השני ב-50% הנחה.

 

שופרסל הכריזה על מבצע 1+1 על קוטג' תנובה וקוטג' טרה, וזאת עד תחילת השבוע הבא ובקנייה של מעל 75 שקלים.

 

"אנו קשובים למחאת הצרכנים, ופועלים רבות לשמירה על מחיר הגיוני לצרכן, במטרה ששאר הרשתות יפעלו בהתאם להוזלת הסל", אמר רני צים, מבעלי רשת מחסני כמעט חינם. ברשת מבטיחים כי בכל שבוע ייצאו עם מבצעים אחרים על מוצרי חלב.

  

המחאה: "אין סיבה שידפקו אותנו"

 

בדף המחאה בפייסבוק נכתב: "בכל חודש נערוך חרם על מוצר מסוים שהמחיר שלו מתייקר בלי שום פרופרציות. לא יכול להיות שמוצר של חברה ישראלית שמיוצר בישראל יעלה כאן מחיר X ושנראה את אותו מוצר בדיוק נמכר באירופה או ארה"ב במחיר נמוך בכ-50% וזה למרות עלויות שינוע של המוצר. אין סיבה שידפקו אותנו בלי שום פרופורציות".

 

בשבועות האחרונים הודיעו כל יצרניות המזון על התייקרות מוצריהן. תנובה ביצעה עליית מחירים של 7% בממוצע על כלל מוצריה, שטראוס ייקרה את מוצרי החלב, והמתוקים בשיעור של 3.5% עד 15% וטרה העלתה אף היא את מחיר מוצרי החלב. גם יוניליוור ייקרה את מוצרי המזון שלה בעד 12%.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x