שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

חשיפת "כלכליסט": קובי טרייביטש "שכח" לדווח על העסקת אשתו

למרות החובה לדווח על העסקתם של בני משפחה של בעלי עניין, לא הוזכרה בדו"חות העסקתה של ליאת רון בטיב טעם. החברה: "השם נשמט, בדו"ח הקרוב נצרף את הדיווח על שכרה". רשות ני"ע ביקשה מטיב טעם פרטים

הדר רז 09:3706.01.10

העסקתם של קרובי משפחה של בעלי שליטה בחברות ציבוריות הפכה לעניין שבשגרה, אלא שבמצב כזה על החברה לדווח על העסקתו של קרוב המשפחה ועל התגמול שהוא מקבל. לא כך היה הדבר בטיב טעם: ליאת רון, אשתו של קובי טרייביטש, שמחזיק בכ־41% מהחברה, הועסקה בשנים האחרונות כאחראית על קשרי העיתונות של החברה. על אף החובה לדווח על העסקתה של רון, עד כה לא הוזכר נושא העסקתה בדו"חות או בדיווחי טיב טעם.

 

נוסף על כך, לא הוזכר גם שאחותו של טרייביטש, נורית, מועסקת בחברה באגף הרכש. ל"כלכליסט" נודע כי רשות ני"ע פנתה בעניין לחברה לקבלת פרטים.

 

מנגד, העסקתה של אמו של טרייביטש הוזכרה בדו"חות השנתיים. עלות העסקתה של חסיה טרייביטש כמנהלת שירות לקוחות בסניף רמת החי"ל הסתכמה ב־2008 בכ־187 אלף שקל.

 

יש לציין כי מעמדה של רון התערער לאחרונה, בעקבות כניסתו של בעל השליטה החדש בחברה, חגי שלום. הגרסאות באשר להמשך העסקתה של רון בחברה סותרות, ויש האומרים כי העסקתה תסתיים בקרוב.

 

בתחילת דצמבר 2009 רכשה חברת הארגז, שבשליטת חגי שלום, כ־38% מידי נאמן אנטר הולדיגנס תמורת 38 מיליון שקל. מאז אספו שלום וטרייביטש מניות בשוק ההון, וכיום מחזיק טרייביטש בכ־41.4% מהחברה, ואילו שלום מחזיק בכ־40% באמצעות חברת הארגז.

 

מטיב טעם נמסר בתגובה: "במסגרת הכניסה של חגי שלום לטיב טעם נבחנת קשת רחבה של נותני שירותים וכך גם ההתקשרות עם ליאת רון. ליאת נותנת לטיב טעם שירותים זה כמה שנים, עוד בטרם היות החברה חברה ציבורית, ובמסגרת הדיווח השנתי נשמט שמה. לאור פנייתכם, בדו"ח השנתי הקרוב נצרף את הדיווח על שכרה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x