$
פרסום ושיווק

נביעות עצרה את ייצור בקבוקי המים בשל חשש לזיהום

החברה הפסיקה בסוף השבוע את תהליך השאיבה ממעיין עין הזהב הנובע בגליל העליון. אמש עצרה גם חברת מי עדן את ייצור הבקבוקים שלה

אורנה יפת 12:0016.02.09

חברת נביעות עצרה את הייצור של בקבוקי המים המינרליים והכדים בשל חשש לזיהום מיקרוביאלי. בסוף השבוע הפסיקה החברה את תהליך השאיבה ממעיין עין הזהב הנובע בגליל העליון. מהחברה נמסר כי כתוצאה מהגשמים האחרונים חל שינוי זמני באיכות המים במעיין ולכן הופסקה השאיבה.

 

כבר

היום הורגשו חוסרים באספקת כדים ביתיים של נביעות ובימים הקרובים ישווקו פחות כדים לבתי הלקוחות. בחברה מעריכים כי בימים הקרובים יורגש מחסור משמעותי יותר בכדים, אך בתחום הבקבוקים קיים עדיין מלאי ובשלושת הימים הקרובים עדיין לא יורגש מחסור בחנויות. "אנו ממשיכים לבצע בדיקות איכות יומיות עד שתוצאות הבדיקות יתייצבו ויתאימו לסטנדרטים האיכותיים על פיהם אנו עובדים. זאת בתיאום ובשיתוף פעולה מלא עם משרד הבריאות ומקורות", נמסר מהחברה. אם לא תפתר הבעיה בימים הקרובים, צפויה החברה לחוסרים של עשרות אלפי כדים ובקבוקים.

 

אתמול בערב הודיעה גם חברת מי עדן על עצירת הייצור והשאיבה בשל תוצאות לא עוקבות בבדיקות המים שנערכו בימים האחרונים. יצוין, כי שתי החברות אינן מבצעות איסוף של מוצרים מהמדפים ומדגישות כי המוצרים בבתי הלקוחות ובחנויות תקינים ואינם מסוכנים. שתי החברות גם מייצרות מים בטעמים וגם בקטגוריה זו צפוי מחסור בחנויות.

 

שוק המים המינרליים בישראל מוערך ב-900 מיליון שקל בשנה. כ-40% מהשוק מהווים הברים הביתיים והיתר מהווים מכירות הבקבוקים. מי עדן ונביעות מובילות את השוק בארץ.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x