$
פרסום ושיווק

נטו הגישה בקשה למנות כונס נכסים לבורגראנץ'

ספקית הבשר של הרשת פנתה בעניין לבית המשפט המחוזי בתל אביב. בקשה זו מצטרפת לבקשתה של פז מהשבוע שעבר. הדיון בבקשה צפוי להיערך למחר

גלי ברגר 17:5617.08.08

קבוצת נטו, ספקית הבשר של בורגראנץ', הגישה גם היא היום (א') בקשה לבית המשפט בעניינה של הרשת.

 

הבקשה הוגשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב, ועניינה ככל הידוע בקשת מינוי כונס נכסים לרשת. מנטו סירבו להגיב לידיעה.

 

נטו החלה לעבוד עם בורגראנץ' לאחרונה. עד לפני כמה חודשים הייתה זוגלובק ספקית הבשר של הרשת, אך היא הפסיקה לעבוד איתה. ככל הידוע גם תנובה שף - הזרוע של תנובה לשוק המוסדי, לא הסכימה לעבוד עם הרשת.

 

בקשה זו מצטרפת לבקשת פז מהשבוע שעבר למנות לרשת כונס נכסים. בית המשפט לא דן היום בבקשה והוא צפוי לעשות זאת מחר.

 

מצטרפת לפז

כזכור, בשבוע שעבר הגישה פז בקשה לכינוס נכסים בבורגראנץ', לאחר שיומיים לפני זה שלח רמי אלעד, מנכ"ל ומבעלי הרשת, הודעה לפז ולפיה הוא לא יכול לעמוד בהחזר ההלוואה וכי בנק לאומי סגר לו את האשראי. על כן, בפז החליטו להגיש בקשת כינוס כדי להבטיח את החזר החוב. מהבקשה עולה, כי החוב של בורגראנץ' לפז עומד על 13.5 מיליון שקל, בתוספת 1.3 מיליון שקל שמהווים ערבות אישית של יוסי חושינסקי, שהלך לעולמו.

 

מוקדם יותר פורסם ב"כלכליסט", כי הסכם המכירה שנחתם בין פז ליוסי חושינסקי קובע כי אם ההלוואה שנתנה פז לחושינסקי ב-2006 לא תוחזר במלואה, עשויה בורגראנץ' לחזור לידי פז.

 

פז העבירה לחושינסקי את ההלוואה, בסכום של 20 מיליון שקל, בכדי שיוכל לרכוש את החברה מידיה. חושינסקי התחייב להחזיר את הכסף ב-32 תשלומים, החל ממרץ 2007, אך נפטר בתחילת השנה; אחיו רמי אלעד הסכים לקחת על עצמו את ההלוואה ואת כל העולה ממנה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x