$
פרסום ושיווק

ביהמ"ש דחה בקשת פז להקדים הדיון במינוי כונס נכסים לבורגראנץ'

לדעת השופטת, אין סיבות המצריכות דיון מיידי בבקשה והוא יתקיים בעוד 20 יום. מוקדם יותר הושבת שירות המשלוחים של הרשת והעובדים, שלא קיבלו שכר, השאירו חלק מהסניפים סגורים

גלי ברגר 18:2114.08.08

בית המשפט דחה אחר הצהריים את בקשת פז להקדים את הדיון במינוי כונס נכסים לבורגראנץ'. השופטת לא השתכנעה שיש סיבות המצריכות דיון בעניין בטווח המיידי.

 

מוקדם יותר פורסם, כי הקשיים הכספיים ברשת בורגראנץ' הגיעו לסניפים: הטלפנית בשירות המשלוחים של הרשת אמרה ל"כלכליסט"

כי "עקב תקלות בסניפים אין היום שירות משלוחים".

 

כמו כן, עובדים ברשת דיווחו ל"כלכליסט" כי "עקב הלנת השכר הנמשכת בבורגראנץ', כמה סניפים לא ייפתחו היום. העובדים בסניפים אלו לא מוכנים להמשיך ולעבוד ללא קבלת השכר". בבורגראנץ' סירבו להגיב לידיעה.

 

אתמול הגישה פז בקשה לכינוס נכסים נגד בורגראנץ' בבית המשפט המחוזי בתל אביב. השופטת, מרים קובו, הודיעה כי אין בכוונתה לדון בבקשת הכינוס של פז במעמד צד אחד, אולם היא תמשיך לדון בתיק. בשל הפגרה, הוחלט כי הדיון הבא יתקיים רק בעוד 20 יום. בצהריים ערערה פז על ההחלטה לדחות את הדיון ב-20 יום, וביקשה להקדימו.

 

לפני כמה ימים נחשף ב"כלכליסט" כי הרשת מעכבת את תשלום משכורות יולי לעובדי הסניפים. הרשת מעסיקה כ־1,500 עובדים ב־70 סניפים ברחבי הארץ; 80% מהם הם צעירים מתחת לגיל 18. "זה זמן רב מקצצים לנו בתנאים", סיפר ל"כלכליסט" מנהל משמרת באחד הסניפים. "לא נותנים לנו ימי חופשה, לא אושרו דמי הבראה, ועכשיו גם לא נתנו לנו משכורות". 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x