$
פרסום ושיווק

בלעדי: חבר עברה ל-H&O לאחר הפסקת השת"פ עם קבוצת המשביר

חתמה על הסכם הנחות עם רשת האופנה, שתחליף את השירות שניתן לעמיתי חבר עד כה מהמשביר לצרכן. רשת אפריל תיכנס אף היא ליריד חבר בראש השנה ותספק הטבות שסופקו עד עתה ע"י ניו פארם. מנכ"ל המשביר: "הפסד של 15 מיליון שקל בשנה לא יפגע בנו"

אורנה יפת 08:0511.08.08

לאחר הפסקת שיתוף הפעולה עם המשביר לצרכן ועם ניו-פארם, חתם מועדון חבר על הסכם הנחות לעמיתיו עם רשת האופנה H&O - כך נודע ל"כלכליסט". כמו כן, ירחיב חבר את המבצעים ברשת אפריל, כדי לפצות על הפסקת השת"פ עם ניו-פארם.

שחר תורג'מן, מנכ"ל חבר, מסר כי אפריל תיכנס לראשונה ליריד

הצרכנות הקרוב בראש השנה. "נשתמש בתווי מח'צ כדי לעודד את העמיתים לרכוש מעתה את המוצרים שרכשו בניו-פארם ברשת שופרסל", אמר תורג'מן.

 

ל"כלכליסט" נודע, כי קבוצת המשביר לצרכן צפויה להפסד פדיון של 15-20 מיליון שקל בשנה בשל הפסקת השת"פ. רמי שביט, מנכ"ל המשביר, מסר בתגובה: "חבר, בניגוד לטובת עמיתיה, החליטה להפסיק את ההתקשרות עם המשביר בתווי קנייה בשל הודעת ניו-פארם על הפסקת ההתקשרות, לאור העובדה שניו-פארם לא יכולה לכבד תווי קנייה. קבוצת המשביר מוכרת ב-2 מיליארד שקל בשנה, ו-15 מיליון שקל זה לא מה שיפגע בנו. אנו מעריכים שרוב הלקוחות ימשיכו לקנות אצלנו גם בלי ההסדר, לאור מדיניות המחירים האטרקטיבית של ניו-פארם".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x