שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

האיום בחרם החרדי על עסקי ויסמן עומד להתחדש

בלעדי: הוועדה לקדושת השבת תפרסם מחר מודעות בעיתונות החרדית - "מי שיקנה בשפע שוק שם כספו על קרן הצבי". בוועדה לקדושת השבת הבינו כי לויסמן אין שום כוונה לסגור את סניפי AM PM בשבת

גלי ברגר 11:0812.06.08

האיום בחרם חרדי על עסקיו של דודי ויסמן עומד להתחדש. ל"כלכליסט" נודע, כי מחר (ו') יפורסמו בעיתונות החרדית מודעות של הוועדה לקדושת השבת שיודיעו לציבור כי מי שקונה בשפע שוק שם כספו על קרן הצבי וכי בשבוע הקרוב תוציא הוועדה הוראות נוספות.

 

חידוש האיום בחרם בא לאחר רגיעה במתיחות בין הצדדים. בסוף מרץ הכריזה ועדת הרבנים לקדושת השבת על איום בחרם נגד עסקיו של דודי ויסמן, במיוחד נגד שפע שוק הפועלת במגזר החרדי, כיוון שהוא לא מוכן לסגור את סניפי AM PM בשבת. חוסר הסכמה בין בכירי העדה החרדית בדבר החרם, לצד מגעים שניהלו הצדדים, הביא לרגיעת הנושא, ומכירות שפע שוק שנפגעו התחילו להתאושש.

 

AM PM. עדיין פתוחה בשבת AM PM. עדיין פתוחה בשבת צילום: עומר הכהן

אלא שגורמים בעדה החרדית אמרו לכלכליסט כי הידיעות לפיהןויסמן מבקש למכור את עשרת סניפי שפע שוק גרמו לוועדה לקדושת השבת להבין כי אין לו שום כוונה לסגור סניפים של AM PM, וגם הסגירה החלקית של סניפים בשבת, כמו גם עיכוב פתיחת סניפים חדשים, היא רק חלק מטקטיקת המשא ומתן. "בעדה החרדית ישמחו להפטר מויסמן ורוצים לתת לו סיבה לגמור את עסקת המכירה מהר".

 

מי שמעוניינים לרכוש את סניפי שפע שוק החרדית הם רמי לוי משיווק השקמה, שהכחיש בעבר כוונות אלה ואמר כי הוא חברה בורסאית וידווח לבורסה על עסקה, וזאכי שלום, הבעלים של חצי חינם.

 

מקורות בשוק החרדי אמרו כי ויסמן ורמי לוי לא מצליחים להגיע להסכמה בדבר מבנה העסקה. לוי מבקש לרכוש את הסניפים תמורת כסף, ואילו ויסמן מבקש לכלול בעסקה סניפים נוספים של שפע שוק ולקבל אליו כמה סניפים של שיווק השקמה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x