סגור

קרן אלטו של כידון-מלמוד רכשה 2 מרכזים מסחריים בארה"ב ב-31 מיליון דולר

הקרן רכשה נכס אחד באטלנטה, בשטח של 11 אלף מ"ר ובתפוסה של 97% - השני בשרלוט, בתפוסה של 93% על שטח של 10 אלף מ"ר

קרן הנדל"ן אלטו (ALTO), שבבעלות מודי כידון ויניב מלמוד, רכשה שני מרכזים מסחריים בשטח של כ-21 אלף מ"ר בארה"ב - האחד באטלנטה שבמדינת ג'ורג'יה, השני בשארלוט שבצפון קרוליינה. התמורה הכוללת עמדה על 31 מיליון דולר.
הנכס הראשון הוא מרכז מסחרי בפרבר מערבי של אטלנטה, המשתרע על פני 11 אלף מ"ר בתפוסה של 97% - התמורה בעסקה זו עמדה על 19 מיליון דולר. הנכס שופץ לפני כ-3 שנים, ובין השוכרים הבולטים בו נמצאות חברות Skechers ,Homegoods , Burlington. רכישת הנכס מומנה באמצעות הלוואה מ- KeyBank, בריבית קבועה ל-10 שנים בגובה של 3.6%.
שטח הנכס שבשרלוט 10 אלף מ"ר והתפוסה בו עומדת על 93% - אלטו שילמה עליו 12.5 מיליון דולר. בין השוכרים הבולטים כן החברות Ross Dress for Less, Guitar Center, Micheals Office Depot. הנכס נרכש בשלב הראשוני ללא מימון כיוון שתוך כדי בדיקת הנאותות ALTO ניהלה מו"מ והגיעה לסיכום עם אחד השוכרים הגדולים בנכס על הארכת הסכם השכירות בנכס ל-10 שנים נוספות.
כידון יניב מלמוד מסרו כי הקרן "ממשיכה לקדם אסטרטגיה הכוללת רכישה של נכסי קמעונאות ומרכזים לוגיסטיים ברחבי ארה"ב. שוק הנדל"ן המסחרי בארה"ב מציג סימני התאוששות בחודשים האחרונים, מחירי הנדל"ן חזרו למחירים טרום המגפה ואף גבוה מכך. זאת לאור האוכלוסייה שחזרה לשגרה טרום משבר הקורונה".

1 צפייה בגלריה
מודי כידון ויניב מלמוד מייסדי קרן ALTO
מודי כידון ויניב מלמוד מייסדי קרן ALTO
מימין: מודי כידון ויניב מלמוד
(צילום: ניר שמול)