שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

אחרי הציוד המשרדי, מכירת חיסול גם לחברה הבורסאית של ענבל אור

המפרק הזמני מבקש מביהמ"ש לאשר לו למכור את השלד הבורסאי של החברה הציבורית של אור, חברת אור סיטי החזקות

זוהר שחר לוי 16:1820.04.16

המפרק הזמני של קבוצת אור סיטי נדל"ן מבקש היום (ד') מבית המשפט המחוזי בתל אביב לאשר לו למכור את השלד הבורסאי של החברה הציבורית של ענבל אור, חברת אור סיטי החזקות.

 

 

בקשת עו"ד איתן ארז נוגעת למכירת אחזקותיה של אור בחברה הציבורית, 20.46%, כמו גם מכירה של אחזקות חברת מגדל אור, מקבוצת אור, 47.72%. כמו כן מבקש המפרק למכור את זכויותיה של אור בשטר הון צמית בסכום של כ-860 אלף שקל שהנפיקה החברה.

 

חברת אור סיטי החזקות, הנמנית על קבוצת אור, תחת שליטתה של ענבל אור, היא היום שלד בורסאי ברשימת השימור של הבורסה בתל אביב.

 

לפי המפרק הזמני, החברה הציבורית נרכשה על ידי אור על מנת ליצוק אליה את הפעילות העסקית של קבוצת חברות אור סיטי נדל"ן, אולם לא הספיקה להשלים מהלך זה.

 

בורסת תל אביב בורסת תל אביב צילום: בלומברג

 

בינואר 2015 רכשה אור את השלד הבורסאי של חברת אינוונטק סנטראל מלונות מידי סוחרי השלדים כפיר זילברמן ואורי אקרמן. לפי ההסכם בין הצדדים במקרה שבו שווי החברה הציבורית יהא נמוך מ-24 מיליון שקל, על מגדלאור לשלם לשניים, כבעלי השעבוד, סכום של מיליון שקל עבור רכישת המניות בחברה הציבורית. לצורך כך שועבדו המניות על דרך הפקדתן בנאמנות בידי מיטב דש נאמנות.

 

עו"ד ארז סבור שהגיע העת לפרסם הזמנה להציע הצעות לרכישת מניות חברת מגדלאור ומניותיה של אור ובמידת הצורך לקיים התמחרות בין המציעים השונים. מסכום התמורה ייפרע השעבוד בגובה מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x