$
בארץ

מנדלבליט ושקד יגיען מחר לוועדות הכנסת במקום דינה זילבר

היועץ המשפטי מנדלבליט עצמו יופיע מחר במקום זילבר בוועדה לביקורת המדינה בדיון בנושא מעמד שומרי הסף. שקד הודיעה שבכוונתה להגיע מחר לדיון בוועדה בנושא הסכם החלב

שחר אילן 20:3802.12.18

העימות סביב הופעתיה של המשנה ליועמ"ש עו"ד דינה זילבר בכנסת הולך ומחריף. שרת המשפטים איילת שקד הודיעה הערב (א') ליו"ר ועדת הכלכלה ח"כ איתן כבל כי בהתאם לסעיף 123 לתקנון הכנסת, שהותקן מכוח חוק יסוד הכנסת, בכוונתה להגיע מחר לדיון בוועדה בנושא הסכם החלב, במקום זילבר. זאת, בהתאם להודעתה של שקד כי זילבר לא תופיע בוועדות הכנסת במהלך מושב החורף.

 

 

 

היועץ המשפטי מנדלבליט עצמו יופיע מחר במקום זילבר בוועדה לביקורת המדינה בדיון בנושא מעמד שומרי הסף. הוא נימק את החלטתו בפני יחימוביץ בכך שמדובר בדיון רוחב על מעמדם של שומרי הסף, ולכן חשוב שהוא עצמו יבוא ויאמר את עמדתו. יו"ר הועדה ח"כ שלי יחימוביץ' אמרה שמנדלבליט ציין באוזניה שזילבר תופיע השבוע בכנסת בדיונים אחרים. אבל עכשיו נראה שהדבר מוטל בספק.

 

יצוין כי במקור, הוזמן היועץ המשפטי עצמו לישיבה, והוא זה שהודיע ליחימוביץ' כי זילבר תגיע במקומו. כעת שינה מנדלבליט את החלטתו - זאת, על רקע דרישת שרת המשפטים איילת שקד שלפני שבועיים אסרה על זילבר להופיע בכנסת, לאחר שמתחה ביקורת חריפה על "חוק נאמנות בתרבות". 

 

שרת המשפטים איילת שקד, המשנה ליועמ"ש דינה זילבר והיועמ"ש אביחי מנדלבליט שרת המשפטים איילת שקד, המשנה ליועמ"ש דינה זילבר והיועמ"ש אביחי מנדלבליט צילום: יריב כץ, אלכס קולומויסקי

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x