$
נשים ועסקים ספטמבר 2017
מגזין נשים ועסקים ספטמבר 2019 גג עמוד

"אלונה השיגה יותר מאליפות. היא איחדה עיר שלמה"

רבקה כרמי, פרופסור לרפואה וגנטיקה, נשיאת אוניברסיטת בן־גוריון בנגב: "אלונה הביאה קבוצת כדורגל, הספורט הכי גברי שיכול להיות, להישגים מופלאים, והיא גם פעילה חברתית בעיר. היא דמות חיקוי לנשים רבות, והלוואי שגם גברים ילמדו ממנה"

"אלונה היא מודל למנהיגות נשית טבעית ואותנטית, נטולת אגו ופוזה ומאוד אפקטיבית. לא רק שהיא הביאה קבוצת כדורגל, הספורט הכי גברי שיכול להיות, להישגים מופלאים בזכות אישיות עוצמתית, נחישות ואינטליגנציה רגשית גבוהה ביותר, היא גם שינתה את תרבות הספורט בבאר שבע ובמדינה כולה.
אלונה ברקת, בעלי קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע, בת 38 אלונה ברקת, בעלי קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע, בת 38 צילום: חיים הורנשטיין

 

 

פרופ' רבקה כרמי נשיאת אוניברסיטת בן גוריון בנגב פרופ' רבקה כרמי נשיאת אוניברסיטת בן גוריון בנגב צילום: ישראל יוסף

"השנה היא הצליחה להביא לקבוצה את האליפות השנייה שלה ברצף, אבל עוד יותר מכך, לאחד עיר שלמה סביב משחקי הכדורגל כאירוע של כולם. והאוהדים מרגישים שותפים אמיתיים וגאים לאורך כל הדרך.

 

"אלונה גם פעילה חברתית בעיר. אחד הפרויקטים המרגשים שלה הוא 'עתיד אדום — רואים את האופק', שמאמן נערים בכדורגל. הוא מקנה מיומנויות משחק, אבל גם כישורי חיים וערכים של חברות וכבוד הדדי. זה משנה מציאות. אלונה מהווה דמות חיקוי יוצאת מן הכלל לנשים רבות, והלוואי שגם גברים ילמדו ממנה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x