$
מוסף 13.10.2016
שאלות מוסף 13.10.16 ראש

מה הלאה: האלכוהול של העתיד והסרט המסקרן של הסתיו

עדכונים מהשטח: נגן חכם לפעוטות, גלגל שהופך כל אופניים לחשמליים, הסיפור שמאחורי טטריס, שלטי נאון בהזמנה אישית והיורשות של מצלמת הפולרואיד

אחי רז 08:3613.10.16

לאוזניים: נגן את זה שוב, ג'וקי

במקום לחרוש על הטאבלט שלכם, הילדים יכולים לפתח את הכישורים המוזיקליים שלהם. Jooki הוא נגן דיגיטלי חכם לפעוטות, שמעוצב כצעצוע חמוד ומנגן את המוזיקה האהובה על הילד באמצעות הצמדת כוכבי פלסטיק, שכל אחד מהם מקושר לשיר או לתקליט לבחירתם. 179 דולר.

 

 

לאופניים: גלגל־על

אם לא די בצרות הנוכחיות שגורמים אופניים חשמליים, GeoOrbital עלול להחמיר את המצב. מדובר בגלגל עתידני ומכוער למדי, שמצויד במנוע חשמלי והופך כל זוג אופניים תמימים למפלצת בעלת מהירות מקסימלית של 32 קמ"ש. הגלגל מגיע בשני גדלים ושישה צבעים, וההתקנה שלו נמשכת פחות מדקה. 799 דולר בהזמנה מוקדמת.

 

 צילום: Geoo.com

 

לעיניים: הפלישה והבלשנים

אחד הסרטים המסקרנים של הסתיו, "Arrival", מגיע בלי הרבה כוכבים, אבל עם במאי גדול, דניס וילנב ("אסירים", "סיקאריו"), וסיפור מהסוג שכמעט תמיד עובד: ספינות חלל מסתוריות נוחתות יום אחד על כדור הארץ, וצוות מובחר של בלשנים וחוקרים נשלח אליהן כדי להבין אם פניהן לשלום או למלחמה כוללת. מנובמבר בקולנוע.

 

 

לראש: הלבנים המתגלגלות

ביוני 1984 שחרר מפתח המשחקים הרוסי אלקסיי פז'יטנוב גרסה דיגיטלית לפאזל הצורות האהוב עליו, פנטומינו. הוא קרא ליצירה שלו טטריס, והיא שינתה את עולם המשחקים לעד. הספר החדש "The Tetris Effect" מגולל את סיפורו המופלא של המשחק שהיה כל כך ממכר, עד שגם מסך הברזל לא עמד בדרכו.

20 דולר.

 

 

לגרון: האלכוהול של העתיד

הפרופסור הבריטי דיוויד נאט הכריז מלחמת חורמה על החמרמורת. הוא יצר במעבדה שלו משקה סינתטי שהוא מכנה אלכוסינת', שאמור לספק את כל האפקטים החיוביים של האלכוהול רק בלי ההנגאובר. הוא רשם פטנט על 90 מרכיבי הסינתזה שלו, ומבטיח לגמול את הבריטים מהטיפה המרה עד 2050.

 

 

לבית: שיר האורות

יש דברים שלא יכולים להיאמר בסתם הודעת טקסט, ובטח שלא באימוג'י מעפן. יש דברים שצריכים להיאמר על

גבי שלט ניאון גדול, נוצץ ומסמא עיניים, ומי שלא טוב לו, יום טוב לו. באתר של Neon Mfg תמצאו עשרות שלטים בעבודת יד, מפלמינגו ורדרד עד סיסמאות חבוטות, וכמובן שתוכלו להרכיב גם מסר אישי משלכם. מ־99 דולר.

 

 

למזכרת: התחרות על ירושת הפולרואיד גוברת

יצרנית המצלמות הבוטיקית Leica עושה את הצעד הראשון שלה בשוק האינסטנט עם Sofort. המצלמה החדשה מגיעה בשלושה צבעים רעננים, ומיועדת לצעירים עם "מודעות אופנתית" — כפי שהחברה מכנה זאת — שרוצים לשחזר את החוויה הבלתי מוכרת להם של פיתוח תמונות מיידי נוסח פולרואיד, עם תו האיכות של לייקה. 299 דולר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x